Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nah sürgős válaszokat kérnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah sürgős válaszokat kérnék. Holnap lesz 1rocktusa és be akaro kcsajozni adnátok tippeket? VAgyis megszólítás meg stbstb meg h honnan tom h vn-e "annál" a csajnál esélyem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:30
 1/8 axdsc ***** válasza:

- szia, lefeküdnél velem 5000 ft-ért?

- hülye vagy? dehogy!

- kár, pedig kellett volna a pénz...

2011. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább verd ki, olcsóbb és veszélytelenebb is.

Az így megmaradt pénzt meg sörre költheted, hát nem nagyszerű?

2011. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nkm csaj kell habár volt pár koncert amin bebaszva csajoztam..nah az durva volt..vagyis amennyire emlékszek belőlle....
2011. aug. 11. 17:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah szval vmi tuti-csajozós vmi? :D
2011. aug. 11. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Veszélytelenebb? EZt mibe érted? habár szeretem a veszélyes életet..xD lehet h hülyeség de ilyen vok
2011. aug. 11. 17:43
 6/8 A kérdező kommentje:
De nm csak dugni akarok.....vagyis nm vok annyira olyan hane 1normális bnő kell....eddig csak köcsög bnőim voltak..
2011. aug. 11. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, én lány vagyok ,de bejáratos vagyok rockkoncertekre szóval tippet adhatok. Barátom öccse Pl. minden buli alkalmával egy csajjal távozik.


Az elején isszogas, lazzulj el (tartsd a mértéket, mert a részeg pasi nem feltétlen vonzó)

Szemelj ki egy lányt (lehetőleg barátnői is legyenek)

Ha kiszemelted, és bemelegedtél a hangulatba, akkor kezdj el vele beszélni. Pl, hol van a férfi wc, nincs egy 20assod? Mikor kezdődik a koncert?...stb ,a lényeg, hogy ismerjen a lány, mert akkor nagyobb eséllyel engedi, hogy felkérd táncolni. Utána kezd el a közelükben táncolni. Aztán kezdj el a kiszemelteddel táncolni (ha nyit feléd, vagy mosolyog rád ,az azt jelenti szívesen rázza veled). Közben néha táncolhatsz is a többi lánnyal is (ettől az ő véleményük is pozitív lesz rólad, és mint tudjuk a többi barátnő véleménye mérvadó)

Végül a buli végén, meghívhatod egy italra, vagy elmehettek sétálni.

A lényeg: az elején elegyed vele szóba, hogy megismerjen a táncparketten.

táncolj vele

a barátnőivel is (de velük ne sokat)- ha egyedül van, akkor ez a lépés kihagyható

Buli végén, még tartsd kicsit szóval és akkor séta vagy ital.


Ez idáig bejött az öcsikének ,remélem neked is segíteni fog.


21/L

2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illettek hozzád az eddigi nőid. Ne akarj normális lányt, vele úgyse működne mert nem illenétek össze.
2011. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!