Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre fantasztikusan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre fantasztikusan jó emberek és szánalmas férgek, avagy ezek a srácok megcsinálták a lehetetlent?

Figyelt kérdés

Vannak olyan srácok, akik sajnos hadilábon állnak a barátnőszerzéssel. Bár általában idővel ez megoldódik, néhányan megrekednek ezen a szinten és képtelenek továbblépni. Mikor elpanaszolják másnak, vígaszként tudatják velük a lányok, hogy sok lány pont ilyen fiúról álmodik és jobb, ha tudják, hogy nagyon jó emberek.

Egy ideig ez oké. Persze a dícsérő jelzők ellenére továbbra sincs semmi.

Egyik nap a srácok úgy döntenek, hogy elég volt, ha már szerelem nem lehet, akkor jöjjön a szex! Kipróbálják és megszeretik. Egy ideig remekül megy a dolog, de egyik nap valamelyikük elszólja magát, vagy más módon, de kiderül.

Az addigi jóindulatú, kedves lányok attól kezdve úgy néznek rájuk, mint a véres rongyra és ez eléggé tartósnak bizonyul.Pedig nem lettek más emberek, mint addig voltak.

Akkor hogy is van ez?


2011. aug. 11. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést :D
2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énse xd
2011. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából iróniának szántam a kérdést, viszont komolyan is gondolom.
2011. aug. 11. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2011. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányokat ne akard megérteni...
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést pedig szövegértésből ötös voltam.
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké, akkor rövidítem. Srác tipikus jófiú. Lányok imádják, szeretik, csak senki nem jár vele. Megmondják neki, hogy jó ember.

Ő megunja, elmegy szexelni fizetőssel. Csajok megtudják: Sz@r ember vagy, mondják neki.Ő ugyanaz, aki volt, mégis ennyit változik a megítélése.

Röviden ennyi.

2011. aug. 11. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az bántotta őket, h nem hozzájuk fordultál a problémáddal. :D
2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? K..rvázz csak nyugodtan! Aztán legyen annyi eszed, hogy nem szólod el magad. Okosan kell csinálni, akkor nem kell majd itt siránkozni. Ennyi.
2011. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sz*rd le őket magasról! Hányingerem van az ilyen p*csáktól. Most te vagy a rosszkisfiú, mert vágytál egy nőre, de ahogy a leírtakból kiveszem nem elsősorban a szexre voltál kiéhezve, hanem komoly kapcsolatra, és eszedbe sem jutott volna megtenni, ha sikerül összejönnöd valakivel.

Eddig le sem sajnáltak amikor közeledtél feléjük, most meg ők az erkölcscsőszök. A hibát ott követted el, hogy elmondtad nekik. Ha mindenképpen meg akartad osztani az élményt, akkor csak olyan embernek/barátnak mondd el, akiben feltétel nélkül megbízol, és akiről tudod, hogy nem adja tovább. A nőkkel nem szabad őszintének lenni! Mert ez lesz a vége...

2011. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!