Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Valahányszor szembetalálkozok az utcán egy enyelgő,szerelmes párral, vagy ha netán itt a neten szembefutok egy kiegyensúlyozott emberrel amelyet a szerelem érzése váltott ki belőle, elkezd fojtogatni a sírás.. Rettenetesen monoton,érzelemmentes az életem. Akadnak jelentkezők, de semmi. Szó sincs arról, hogy erőltetném ezt a szerelem dolgot.. Csak egyszerűen nem bírom már. Javasolták, kezdjek valami új hobbit. Kezdtem hát.. Próbálom lefoglalni magam, de így is sivár az életem. Mit tehetnék, hogy megszűnjön ez az érzés? Kezdek depresszióba esni.. :S
2011. aug. 11. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát ismerkedj,legyél nyitott és ameddig szingli vagy, addig élvezd, hogy azzal flörtölsz, akivel akarsz. Én bírom :)

Járj el bulizni:)

2011. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Ellcsi ***** válasza:
mért nem keresel magadnak te is valakit ? :)
2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 WhiteLabel ***** válasza:

Örülj neki, te legalább nem egy tajparaszt majom vagy aki beszólogat, és közli hogy "neked biztos nincs is csajod". ÓÓVODA.

Egyébként nem tudni ebből meg sokmindent rólad, így nem sok mindennel szolgálhatok jótanáccsal, a szokásos hülyeségeket meg nem írom le ha nem haragszol.

2011. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt teszem. De semmi változás.. Ismerkedek elég sokakkal, de senki nem érint meg úgy igazán..
2011. aug. 11. 22:18
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor folytasd :) Addig pedig élvezd, hogy ismerkedsz. Tök jó dolog :)

Szerintem túl drasztikusan fogod fel.

2011. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Eléggé szentimentális vagyok.. Én nem úgy élem meg a dolgokat mint sokak. Az érzéseket sokkal aktívabban élem meg..
2011. aug. 11. 22:21
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj, csak ne negatívként, hanem pozitívként éld meg. Mindenképpen nyersz. Ha csak tapasztalatot, akkor is nyertél valamit.
2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Régebben, mikor szerelmes voltam, sokkal pozitívabban láttam mindent.. De most ismét minden olyan szürke.
2011. aug. 11. 22:26
 9/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt helyezted középpontba, pedig azért más örömök is vannak. Próbáld ezeket megélni.
2011. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt teszem, hidd el. Nagyon ezen vagyok. :D Nehéz ez.. Fura ez a sors: ‎"Ha meg akarunk találni valamit, nem szabad keresnünk." Mennyire igaz.
2011. aug. 11. 22:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!