Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutatkozzak be idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutatkozzak be idegen lányoknak?

Figyelt kérdés

Ha haverommal találkozunk egy lány csoporttal akkor hogy mutatkozzak be? csak úgy simán hogy sziasztok xy vagyok vagy pedig egyből arcra puszival?

16/F


2011. aug. 11. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyből arcra puszit csak akkor javaslom, ha legalább úgy nézel ki, mint Brad Pitt. Már esetben ne erőltesd a fizikai kontaktust, főleg az elején.
2011. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj oda valami piti indokkal. Aztán bemutatkozásnál elég a kézrázás. Innentől minden megy a maga útján.
2011. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én általába meztelenül :D
2011. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 x) ***** válasza:
miapállyaa kőkóla?
2011. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sztem kéz rázással eléggé bizarr egy lánynak bemutatkozni, nem?
2011. aug. 11. 23:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Odamentek, haverod megszólal:

- Helló, ismeritek Zolit? (Most ez leszel, mert nem tom a neved:)

Majd szépen arrébb sétál, te pedig máris perbeszédbe kerültél

Btw passz, de egy filmben ez mindig működött :)

2011. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
félre értetek. a haverom ismeri őket ergo csak én leszek új
2011. aug. 11. 23:30
 8/14 anonim ***** válasza:
én kézfogással szoktam, még akkor is ha előtte minden haverom puszival mutatkozott be, mondjuk én ilyen vagyok
2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"én kézfogással szoktam, még akkor is ha előtte minden haverom puszival mutatkozott be, mondjuk én ilyen vagyok"


ez sokkal cinkebb...

kérdező jol érzed, bizarr a kézfogás, 21. századba vagyunk nem a 19.be nyugodtan magabiztsoan arcrapuszi, szia géza vagyok OSZTANNYI. nem kell tulspilázni.

2011. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én lány vagyok és nekem szimpatikus ha egy fiú úgy jön oda ,h arca puszival köszön (persze csak ugy is néz ki) de amugy a lányok többségének tetszik ha arcra puszival köszön egy fiú mert akkor onnan valahogy könnyebb beszélgetni vele és a srácról az a benyomás ,h magabiztos
2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!