Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csóktól a szexig egy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csóktól a szexig egy teljesen tapasztalatlan lány mennyi idő alatt juthat el?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

ez változó. (1-1,5 év)

sztem te fiú vagy, és ez a kérdés nagyon arra utal h szexre kell egy szűz csaj....ami elég nagy gáz.

2011. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2011. aug. 12. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
akár 2 perc alatt is ;)
2011. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám megtudod:)
2011. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Khmmm, komoly válaszokat! :)
2011. aug. 12. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szándéktól függ. Ha van egy fiú, akivel komolyan gondolod, akkor 2 hónap min. Ha meg nem komolyan gondolod, akkor egyéjszakás kaland is lehet. Rajtad áll a dolog, nem a fiún, hisz mindenben benne vannak.
2011. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max 1-2 perc kell hozzá.
2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt csakis te tudod. rám a barátom fél évet várt, mert egyszerűen nem voltam felkészülve. egyszer megpróbálkoztunk vele, de az óvszer miatt szerencsétlenkedtünk egy sort, és nagyon megkönnyebbültem akkor, hogy még nem történt meg, mert még féltem tőle. aztán eltelt kb. 3 nap, és akartam, és nagyon jó volt, nem fájt meg semmi, kellemes emlék. :) az a lényeg, hogy tudd, hogy akard. ha félsz tőle és nem vagy biztos benne, ne kezdj bele.
2011. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!