Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen és hol volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és hol volt az első csókotok? Izgultatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
egy bolt mögött.. és furcsa volt csodálkoztam h ez volt csak ennyi és amúgy nagyon féltem.. de aztán rájöttem h semiség :D és sajnos becsaptak vele.. de van ilyen
2011. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyon rosz visszaemlékezni az elsőre. örök életemben bánni fogom. Az Erzsébet hídon sétáltunk és egyszer csak megáltunk, a pasi megölelt és megcsókolt. De k*rva kellemetlen volt a szájszaga a pasinak. azóta sem beszélek vele.
2011. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kereszteződésnél 2 utcával az otthonomtól. Nem volt jó, mert a srác szétharapdálta a számat valahogy, magam sem tudom hogy :D Azért izgis volt és attól függetlenül, hogy szarul csókolt teljesen fel voltam villanyozódva utána :D
2011. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még nem kaptam meg az első csókot :(
2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az elsö csokom a Rúzsa Maddi koncerten volt egyáltalán nem izgultam :)lehet hogya pia rá segitett egy kicsit ebben ,de jo volt végülis
2011. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 petrikk válasza:
nekem iskolábautolsó nap a szertárba :DD a lánynak melleit elemeztem amikor egyszar csak mát benne voltam.. vagy fél óráig csókolóztunk utána :D legjobb volt az első *_* mintha a mennyországba lettem volna finom édes :DD
2011. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
petrikk! El ne menj közbe!! XD
2011. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiú 12.szülinapján náluk a szobájában.Izgi volt:D életem első szerelme tisztára odáig voltam érte.
2011. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
irtó romantikus volt... kicsit piásan feküdtem a nyaraló udvarán a fűben amikor az egyik csaj -persze ő is velünk bulizott- fölém hajolt és megcsókolt, persze ő is részeg volt. mondanom sem kell, hogy nagyon izgultam :D és hát tömény romantika volt a szitu :D
2011. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 12. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!