Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy kinézek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy kinézek az autóból egy jó csajra, ő pedig vissza néz a szemembe?

Figyelt kérdés
Nem értem honnan látja hogy én éppen rá nézek,és ablakon keresztül. Nem értem. Valami vélemény?
2011. aug. 12. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem is astrám van és tényleg visszanéznek a csajok :D

ezek szerint ez egy jó csajozós autó XD

2011. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igaz? Vagy lehet hogy csak az autót nézik?
2011. aug. 12. 22:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább csak az autót nézik és találgatnak ki ülhet benne XD
2011. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 IQnindzsa ***** válasza:
Szerintem van a városban egy 50-60 fős rád izgult huszonévesekből álló nimfomán lány galeri akik kifigyelték az útvonalat amin gyakran szoktál járni. Az egyikük aki egyébként matematikus felvetítette egy mátrixra a leggyakoribb előfordulási helyeidet és ezen elosztották a legjobb autófigyelő pontokat. Ezeken a pontokon 24 órás váltásban várják ,hogy a város különböző pontjain mikor fogsz elhaladni mellettük és,hogy jól belenézhessenek végre a szemedbe. Nem volt egyszerű a feladat logisztikája de megoldották... Szóval ha van szíved akkor mindegyikre visszanézel, hiszen hetek óta ott posztolnak miattad. :D :D
2011. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A nők megérzik ja nézik őket.. tudom, mert nő vagyok.. :D
2011. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Timmye válasza:
Üvegen keresztül is simán lát. Én is átlátok, látom, hogy éppen ki néz rám
2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!