Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az igazi énje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az igazi énje?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy lánnyal élőben ugy viselkedik, mintha több lenne köztük, mint barátság és semmi más lánnyal nem foglalkozik.. De facebook-on sok lány képéhez odaír(mostanában már lájkol is), de a lánnyal nem teszi ezt.. A lány hiába ír rá, nem reagál a srác..Mégis mit tegyen a lány? Nem akarja feladni.
2011. aug. 12. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
skizofrén ha több énje van, és ha az a lány te vagy akk te is, ha első szám harmadik személyben beszélsz magadról
2011. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(gondolom rólad szól a kérdés, vagy, ha nem..elnézést, hogy úgy írtam a választ)

szerintem azért nem lájkolja a képeid, vagy írogat alájuk, mert esetleg nem akarja magára ilyen módon felhívni a figyelmet. talán visszafogottabb a fiú. talán ő nem pont az interneten ismerkedne, hanem élőben, ott veled. ha élőben szóba áll veled, és csak a neten nem..akkor érdemes elbeszélgetni vele szemtől szembe. ne kérd őt számon, csak kíváncsiskodj.. puhatolózz. semmiképp ne vágj le hisztit. legyél szórakoztató, szép, bájos, elragadó.:)) ha előbb-utóbb nem fog kezdeményezni úgy teljesen egyértelműen neked -amikor abba a korba ér (vagy nem tudom abban van-e már) akkor van a bibi...:)

2011. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!