Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek tullepni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek tullepni a peniszmeretem miatti komplexusokon?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon regota onbizalomhiannyal kuzdok a peniszmeretem miatt. Lankadtan olyan pici es vekony, mint egy ovodas kisgyereke es mereven se valami bajnok a meretem... Sosem mertem emiatt ismerkedni, gyakorlatilag elkerultem a lanyokat, meg azokat is visszautasitottam, akik egyertelmuen erdeklodtek irantam!


Mar 25 eves vagyok es nagyon zavar a hetkoznapokban is ez a dolog, nemcsak a meret, hanem az is, hogy tapasztalatlan vagyok, nem volt meg komoly kapcsolatom, gyakorlatilag meg kamasznak erzem magam, emiatt nagyon fursztralt vagyok tarsasagban, nem tudok senkivel felszabadultan, lazan beszelgetni, mert folyamatosan bennem van a felelem, hogy egyszer majd elokerulnek ezek a temak... inkabb kerulom az embereket, idegenek kozott szinte meg sem merek szolalni!


Az a baj, hogy kozben tudom magamrol, hogy intelligens, kedves ember lennek es talan a humorom is a helyen van, de ezek a gatlasok, frusztraciok, szorongasok egyszeruen megakadalyoznak abban, hogy kiadjam, ami bennem van, hogy kiteljesedjen a szemelyisegem!


Hogy lehet ezt lekuzdeni? Erdemes lenne mar emiatt szakemberhez fordulni?

Van itt olyan, akinek szinten hasonlo gondjai voltak? Ti hogyan kuzdottetek ezt le?


2011. aug. 13. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A 15 cm elég!
2011. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Basszus, én örülnék ha az enyém lenne 15 centi. Ráadásul fitymaszűkületem van, amivel nem merek orvoshoz menni.

Szóval örülj hogy neked ilyen bajaid nincsenek.

2011. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

akkor én mit szóljak 13cm-vel?

örülj h nem 8 cm. teee

2011. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek nem a hosszával, hanem az átmérőjével van problémája szerintem. a 3,5 centit azt úgy mérted, hogy körbetekertél rajta egy mérőszalagot, vagy úgy h ezt a szélességére érted? mert ha átmérő, és körben nézve 3,5 az tényleg elég sovány...

de azért ismerkedni még ismerkedhetnél, ne hagyd, h ez legyen az egész életed meghatározója...szerintem.

2011. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Valoban az atmero az, ami igazan aggaszto (ezt csak siman, vonalzoval mertem keresztbe), illetve tenyleg az, hogy lankadtan nagyon nagyon pici es emiatt kellemetlenul erzem magam, feszengek masok kozott, mindig bo ruhakat hordok, nehogy mondjuk leulesnel latszodjon, hogy nem dudorodik ott kozepen semmi... sajnos emiatt sportolni, vagy uszni sem szivesen megyek el, mert az szoba sem johet nalam, hogy masok elott atoltozzek, vagy zuhanyozzak (persze ezek alapvetoen aprosagok es megoldhatok, lehet uszonadragban is zuhanyozni, atoltozni meg egy fulkeben, es termeszetesen amugy sem azt nezegetik a tobbiek, habar bennem van az, hogy lankadtan olyan extremen kicsi es vekony a meretem, hogy az bizony eleg feltuno es szerintem rohejes is...).


Igazabol a kerdesem lenyege az, hogy ezektol a frusztracioktol, negativ gondolatoktol, feszultsegtol hogyan lehet megszabadulni.

2011. aug. 15. 10:24
 16/22 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű:


Légy szerelmes! Akkor a testi adottságod huszadrangú kérdés lesz.

2011. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Húsos Csontos válasza:
Használj péniszpumpát,de ne valami olcsó bóvlit hanem valami márkásat !
2011. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, h menj el plasztikai sebészhez.

Vannak vastagító megoldások, amik tök veszélytelenek, annyi, h barna zsírt töltenek fel a péniszedbe, így lankadtan is nagyobb lesz és talán meg van 200 ezerből az egész.

Én is gondolkodtam rajta, de előtte inkább becsajoztam hogy megnézzem, h mennyire is gáz.

Nem volt az, szal letettem róla bár nekem 4 cm..

Szerintem te is csajozz be aztán ha gáz van akkor vállald be.

Nem élheted így az életed!

2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a hosszával sem az átmérőjével nincs gond!

31n

2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szeritnem csak egyszerüen idd le magad segg részegre és ordibáld ki magadból ami benned van legyél kicsit fellengzős szard le h ki mit gondol rólad és csinálj nevetséges dolgokat boltokban metrón stb

itt egy példa sokkal felszabadultabbnak érzem magam mióta a

egy idős hölgyet megszólítottam hangosan a dm-ben h ne fogdossa a seggem :D

mikor arrébb mentem 2 sorral visszakiabáltam h "jó volt mami?"

a zárkózottságon csak így lehet túllépni

ja és vigyél magaddal valakit aki ezen marhajót röhög úgyh majdnem felborít egy polcot :D

a másik példa a tömött metrólépcsőn felrohanva utat csinálni a mögötted jövő lánynak és amikor elkezdede nincs megállás

ez volt az én gyógymódom a szorongásra

és azóta szarok a mások véleményeire

aki nem tud elfogadni annak nem kell velem szóba állni :D

sok sikert szabadulj fel :)

2011. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!