Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit gondoltok az olyan csajokról akik minden buliban isznak de nem annyit, hogy bármilyen hülyeséget is csináljanak csak jól érzik magukat s látszik h kicssit becsiccsentettek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nem nagyon jönnek azok be (:
2011. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha mértékkel iszik ,hogy jól érzi magát ,de nem smárol mindenkivel nem megy ki minden 3. emberrel wc be akkor ok
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Azt, h eleve ismerem a nők becsiccsentését.

Hulla részeg, állni nem bír a lábán, de ő csak becsiccsentett.

Aztá ő nem is csinált semmi hülyeséget, nah persze...

Mikor meg ezeket felhozod akkor meg rögtön megy a hiszti...

Szal nekem se jön e.

2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
könnyű rávenni őket, hogy rábukjanak a répára. Szóval szeretjük őket
2011. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Eleve elítélem az ivást... ha igazán jó a társaság, akkor fölösleges. Ha kicsit becsiccsentesz csak, akkor is már leszel, mint aki valójában vagy, én pedig az igazi énjét szeretném szeretni a lánynak, nem azt, amit az alkohol és a környezetének az elvárásai kihoznak belőle.

Sajnos az is tény, hogy valóban könnyebb őket rávenni akármire (pont emiatt az oldottság miatt, ami nem csak a kedvre, de a gátlásokra is vonatkozik). Értelmes fiúnál ez is negatívum. Persze, aki csak dugni akar, annál előny...

2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó, korrekció:


*más leszel

2011. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Kortól és nemtől függetlenül szánalmas, aki leissza magát és még büszke is rá. Az ilyen ribancok szoktak félrekefélni, aztán azzal takaróznak, hogy "dehát én részeg voltam, nem tehetek róla"
2011. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált alkoholfogyasztásnak tartom.
2011. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
és mit gondoltok azokrol a fiukrol, akik a nöknek még ilyen állapotukban sem kellenek?
2011. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van önkontrolljuk.
2011. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!