Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg nem éri meg a nőkkel kedvesnek lenni és romantikusnak?

Figyelt kérdés
Valahogy elveszett dolog az, hogy egy kedves férfi találkozik egy vele azonos kedves lánnyal. Én így látom.
2011. aug. 14. 12:37
1 2
 1/19 WhiteLabel ***** válasza:
Ez nem feltétlen igaz, de szerintem a kettő között van az igazság.
2011. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

sok lánynál tuti jobb,ha bunkó és tapló vagy, de én ezt nem így gondolom.

még fiatal vagyok, és egy barátom volt, de ha nem lett volna kedves nem is tudom..

több fiú is próbálkozott azóta, de aki pl bekussoltat, az nálam elásta magát.

szóval szerintem jó, ha egy fiú kedves,aranyos, romantikus. ettől a lány különlegesnek érzi magát. mert a sok paraszt közül, egy ilyen pasi jutott neki.

egyéni vélemény:))

15L

2011. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

azt kifelejtettem, hogy ha minden alkalommal romantikázol és túlzásba viszed, az lehet kicsit nyomasztó:)

2. voltam

15L

2011. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy nem éri meg. Úgyis minden csaj azt fogja mondani, hogy neki kedves, romantikus pasi kell. Amikor pedig megkapják, akkor unalmasnak, nyálasnak és férfiatlannak tartják és lelépnek az első tahóval.
2011. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 x) ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a kedves pasikat :) az mire jó ha lenézed a lányokat? De a túlzott romantika tényleg kicsit taszító.
2011. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kb. úgy van, ahogy az előttem lévő írja.

Azt hittem ,h lehet valamire vinni ezzel a kedves udvarias stílussal mert ugye voltak barátnőim.

Aztán csak azt vettem észre hogy le vagyok szarva.

Amióta nem azt mondom, h bunkó vagyok, hanem inkább nem figyelek oda annyira csajra, na azóta már jóval jobb a helyzet.

2011. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálam legyen kedves és romantikus a fiú, DE csak mértékkel. Ha egy tah.ó bunkó azzal nem ér el semmit. Elég taszító az ilyen fiú számomra. de biztos vannak olyanok, akiknek ez tetszik. És? Akkor mi van? Lesz@rom. Ha nekik ez jön be akkor csak rajta.:D Úgy sem változtathatom meg, és nem is akarom megváltoztatni senkinek sem az ízlését. Másrészt pedig, ha egy lány csak a bunkó fiúkat szereti az miért baj neked? Lépj túl rajta. Örülj neki, hogy nem kell vele vesződnöd.

Szerintem sokan nem tudják mi az, hogy csak egy bizonyos határig. És aztán meg itt írogatják, hogy hát minden lánynak bunk.ó pasi kell;) Ugye.

2011. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem valahol a kettő közti állapotot kell megtalálni. Legyél kedves a kiszemelteddel, de ugyanakkor mondd el azt is neki, ha valami nem tetszik. Persze kulturált formában.

2011. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nos nekem fogalmam sincs mert nekem még nem volt barátom.De volt akinek tetszettem és ki.baszott bunkó volt.Mondanom sem kell h visszautasítottam ezek után...és még én voltam a gonosz mikor folyton kigúnyolt meg ilyenek.Elkérte a cuccaim és földhövagdosta bár igaz h 13 évesek voltunk de nagyon felidegesített.Egy másik akinek meg tetszettem és kedvesen közeledett azzal jártam volna de mivel nem jutottunk el semeddig mert megszüntették az úszást hirtelen vmi főnök ezért nem találkoztunk többé.Sztem nem bunkónak kell lenni hanem inkább kicsit mértéket kell tartani tehát ne írogass mondjuk szerelmes leveleket meg ne adj szerenádot meg nem kell virágot sem venni még így tinikorban meg letérdepelni a csaj elé meg szerelmes verseket írni hanem barátságosan közelíts felé kicsit utána meg célozgass h levegye h mit akarsz ha bejössz neki így célba érsz ha meg nem jössz be hát akkor sajnos csak barátság lesz de nem azért mert nem voltál bunkó!Ha nem jössz be a lánynak akkor akkor is kevés az esélyed náluk ha kedves vagy(bár van egy-két lány akinek az számít jobban h mennyire vagy rendes) meg akkor is ha bunkó vagy(itt meg pár hülye aki azt hiszi h menő vagy annak fogsz kelleni mennyiségre lehet több de döntsd el milyen lányt akarsz aki csak külsőségre megy vagy aki tényleg normális és nem annak adja ki magát)Ha meg jól nézel ki és sokmindekinek bejössz nem magad szerint mind1 ígyis-úgyis sokmindenkinek fogsz tetszeni.Egyébként meg tudhatnátok már h ez jellemző a fiatalokra de nem mindenkire és később felnőtt nőknek nem a bunkók fognak kelleni.
2011. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
A rendes nőket meg tudod fogni, ha kedves vagy és romantikus.. ellenben ha macsóskodsz, lehet, hogy esélyed sem lesz egy aranyos csajra :) L/18
2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!