Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy rájön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy rájön mekkorát tévedett?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy lánynak, mit érzek iránta, de ő csak haver akar lenni. Ez engem nagyon megvisel, de továbbra is kedves gesztusokat teszek neki meg minden. Változhat még az álláspontja velem kapcsolatban?
2011. aug. 14. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy abban, hogy hatalmasat tévedett, nem is biztos, hogy akkorát, mint gondolnád.
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem fog változni. A lányoknak csak a külső számít, azt meg látja rögtön.
2011. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

64% te egész nap itt ülsz és a külsőddel jössz?



Kérdező! Szerelmes vagy és ezért győzködöd magad. Tehetsz kedves gesztusokat de azért nagyon ne reménykedj.

2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, még nem volt komoly kapcsolata és hogy nagyon megrémült. Ezt az egyik közös barátunknak mondta, aki viszont azt mondja, ne hagyjam abba, mert ami nem megy azt erőltetni kell.
2011. aug. 14. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha megalázkodsz és tepersz akkor csak magad ellen dolgozol. Inkább legyél kedves továbbra is de hanyagold! Ez b@szni fogja a csőrét és az önérzetét ami feléd fogja fordítani a figyelmét. Ezenkívül nem ártana ha szépet és izgalmasat mutatnál neki. Járj pl valami önvédelmi sportra és formáld ki az izomzatodat. Vegyél részt iskolai pályázatokon és hasonlókon. Csinálj olyant hogy felnézz rá, és színlelj csajozást más lánnyal. Elég az is ha csak elhintesz pár szót de elzárkózol ha kérdez. Így érdeklődni fog. Tanulj egy kis férfiasságot, ha máshonnan nem akkor oldspice reklámokból. :)
2011. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sose fogja meggondolni magát, hacsak nem leszek hirtelen gazdag.

A másik lehetőség, hogy összeszedsz egy sokkal jobb csajt. Ekkor már kelleni fogsz neki, de nem azért, mert szerelmes beléd, hanem azért, hogy tönkre b*ssza a kapcsolatodat, mert a kis lelke nem fogja bevenni, hogy már nem ő van a központban.

2011. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Amazing ***** válasza:

Sztem egyikőtöknek sincs igaza.

Én ugyanígy jártam, megkérdeztem mizu, mondta hogy kettőnkel semmi, ma már több mint 1 éve vagyunk együtt és amennyire csak span akart lenni, annyira belém szeretett, pedig nem vagyok, egy izmos, jól kinéző, gazdag pasi.

Csak maradj laza, add önmagad, ha előbb megismer később már nem bánthatja semmi...

2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Légy tökösebb és szerezd meg magadnak!!!

Esély az mindig van csak élni kell vele!

2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd, de ne nyomulj... Én ismerek egy olyan lányt, aki 10 éve ismeri a barátját, 3 éve tudta meg a lány hogy tetszik a fiúnak és még csak pár hónapja vannak együtt. Nagyon kitartó volt a srác, de megérte (: Sok sikert. B.
2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Nem olvastam el az összes előttem lévő választ mert annál hogy "a lányoknál csak a külső számít" kiakadtam.Ez egy orbitális baromság.Vagyis igen vannak olyanok,de azért ez az általánosítás kicsit úgy érzem nem jogos...nekem sem csak a külső számít.Igen,azt is megnézem hogy néz ki az illető,de nem az alapján döntök...


A kérdésre válaszolva,én is olyan helyzetben vagyok/voltam mint az a lány de én nagyon megbántam hogy akkor elszalasztottam,mert szeretem azt a srácot:/ Akkor is szerettem és nem is tudom mi volt velem.:/talán féltem hogy elront mindent ha ez nem jön össze,most meg ő mással van.Szóval szerintem elképzelhető hogy tudja hogy rosszul döntött,ha pedig nem úgy érzi akkor nem is döntött rosszul.Mert akkor tényleg nem szeret.Inkább próbálj meg közel kerülni hozzá amennyire csak lehet és akkor majd eldől,hogy mi lehet belőletek.

2011. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!