Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek a fiú, aki szeretne veletek járni, elég intenzíven érdeklődik irántatok és mindig bizonygatja, hogy rá számíthattok akármikor? Vagy túl erőszakosan közelítek?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsokat, hogyan lehetnék igazán megnyerő egy lánynál, akiért megőrülök?
2011. aug. 15. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a válasz én is szívesen keresem, ilyen helyzetben nem lehet tudni, hogy mi a jó nekünk (fiúknak).
2011. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok, de egy randit már kiharcoltam, és azthiszem lehet valami. Én végig egy valamit követtem. Méghozzá egy Hooligans számot; Menj, küzdj az álmodért!

Magyará: NE ADD FEL!

2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! :) Igyekszem harcolni, amíg lehet.
2011. aug. 15. 23:45
 4/4 Solarian ***** válasza:
100%
Az élet fontos szabályai közé tartozik ez a ne add fel! az az egyik legjobb tanács
2011. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!