Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A perverzeket kérdezném ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A perverzeket kérdezném , hogy vettétekrá a párotokat a perverziótókra?

Figyelt kérdés
Azaz mit mondtál,tettél,hogy nem azt mondta:te perverz disznó azonnal szakitok,és soha többé nem keress.
2011. aug. 16. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ nálad mi számít perverznek. Egyébként azt hiszem a párom bármivel elém állhatna... én úgy vagyok ezzel, hogy ami neki jó és nekem sem rossz, azt miért ne tenném meg? És, hát... tettünk már számtalan olyat, amire mások ténylegesen azt mondanák, hogy beteg.

22/L

2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Kikötöztem és bekötöttem a szemét majd azt mondtam neki mindjárt jön a csoda !
2011. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
te szemét! te nem rá veszel a perverziódra hanem kikötözöl és megerőszakolsz...ezzel még semmi problem de hogy még buksit is bevond?? ha nem találod a ruháim akkor tudod a választ!!!
2011. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Velem is perverzkedhetne egy csinos, szexi lány. :D
2011. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 IQnindzsa ***** válasza:

Először is... A perverzitás viszonylagos. Amit a külvilág perverzióként ítél meg az két ember között a szerelemben természetes. De mivel szeretek értelmesen válaszolni, direkt nem fogom félreérteni a kérdésed.

Egy normális kapcsolatban a felek megosztják egymással a vágyaikat, fétiseiket, fantáziáikat és természetes ,hogy közösen fedezik fel a határaikat. Nincs mágikus mondat amivel ezeket közölni lehet mert ha ezt úgymond 'közlöd' akkor már rég elveszett az ügy.

Ha nem érzed úgy hogy a vágyaidat megoszthatod a pároddal akkor valami nagyon nagyon súlyos probléma van a kapcsolatotokban. Ennyi.

2011. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először próbáltam finom célzásokat tenni rá, "véletlenül" ráterelni a beszélgetéseket. Majd egyszer leültem vele, és őszintén elmondtam neki, hogy engem ez a dolog nagyon vonz, és szeretném kipróbálni vele. De nem ment bele.

Ezért aztán a fejéhez nyomtam egy pisztolyt, és erőszakkal kényszeritettem XDDD

2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!