Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így működik a luxuspro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működik a luxusprostiság Dubaiban (lent)? Mik a veszélyei? Előnye?

Figyelt kérdés
"Mindegyiknél a legmesésebb Dubai, ahonnan mesés összegekkel térhetnek haza kislányaink. Minimum egy hétre, maximum egy hónapra hívják meg őket, s a hercegek – mert ilyen rangúak a gaz csábítók – tejben-vajban, ékszerben, dollárban fürdetik ezalatt a hölgyeket. (Állítólag ez utóbbi jobbat tesz a bőrnek, mint a tej és a vaj együttvéve.) Fix ár van, de ezt nem bánják, egy hétre hat, egy hónapra 12-15 ezer dollárt kapnak, plusz több ezer dollár értékű ékszert. Azért ez nem semmi. (A szállodás lánykák fél órára 150 dollárt.) A 4-5 millió forintos havi bevételért olyan nagyon meg se kell erőltetni magukat, jószerivel hetente csak egyszer-kétszer kell lefeküdniük – már mint nem egyedül –, a többi napon reprezentálnak. Az egyik magyar lányt négyszer hívta meg egy herceg, aki semmi mást nem akart, csupán a kezét fogni, és ezért fizetett, mint a katonatiszt. Szegény honfitársunk ugyan milliomosként jött haza, de egyszer sem ment el. Szomorú sors. Különben a dubai férfiak nagyon finnyásak, náluk a korhatár 22, maximum 24 év. Előfordult, hogy egy lány képről megtetszett nekik, intézték a vízumát, és mikor kiderült, hogy a kiválasztott hölgyemény bizony a 27. évét tapossa, visszaléptek."
2011. aug. 18. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan.

Ha te is milliomos herceg lennél nem ezt csinálnád?

Azt leszámítva,hogy nem a kezét a fognád,hanem a létező összes testrését kitágítanád?

2011. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy kimész egy hétre, talán párszor megd.g egy herceg (mert egyszerre több lányt is "rendel" magának, ha jól tudom és van, aki sorra sem kerül), eláraszt ajándékokkal, gondolom egész héten telefonálhatsz, netezhetsz meg minden, végül megkapod a pénzed és jössz haza? Ennyiből állna a dolog?
2011. aug. 18. 00:57
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom,de ki ne menny mert LELŰŰŰNEK.:D:D
2011. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
akurv@ akkor is kurv@, ha csak egyszer kefél pénzért vagy hajlandóságot mutat rá (nem sorrakerülősre értve)
2011. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja,hogy te vagy a lány...

Az ilyen gazdag kéjencekre van egy szakszó-libertínus.

Ajánlom figyelmedbe Sade Márki néhány művét,ö kendőzetlenül leírja hogyan működik ez a dolog a kéjencek világában.

Ha nem téged választ,akkor megkapod a lóvét és mákod van.

De mi van akkor ha kifogsz egy egyéni ízléssel megáldott urat,akinek csak annyi a passziója,hogy egyél kutyatálból és ugass,pórázon vezetget és ez még nagyon enyhe rítus.

Nem egy csajt a pszichiátrián kezelnek olyan kiképzést kapott ott.

Mindenkinek másra van szüksége,nincs két egyforma passzió,szóval a kézfogdosósdira kicsi az esély.

2011. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

igen,az utolsó nagyon jó leirta. veszélyes játék ez, hol irja azt ,hogy nem kényszerithet arra ,hogy egyed meg az ő sz.rát? sehol... aztán lehet haza sem enged, fogva tart, bilincsbe ver, mittudomén, de ne gondold hogy ez olyan nagy luxus. szerencse kell hozzá..


ha neked ahhoz van kedved,hogy neadj isten rossz "herceget" fogj ki, és örökre elmenjen az élettől a kedved,tönkre vágjad az idegeidet,és pszihológushoz járj,akkor hajrá. persze,van rá esélyed,hogy kimész,szerencséd van,1csomó pénzzel jössz haza,de akkor is k.rva vagy,pénzt kaptál a szolgáltatásaidért.

2011. aug. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

nem. ÍGY működik.

[link]

2011. aug. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szalai Vivien adott ki nemrég 2 könyvet egy luxusprostituált életéről, és az egyik könyvben van szó a dubaiozásról. Hát luxusprostituáltunkat keményen használták, az alfelén található összes létező testnyílást igénybe vették keményen, elájult a fájdalomtól, műteni kellett, mert konkrétan repedt mindene.

Volt,a kit ájultra vertek.

Nem olyan szép ez, mint ahogy sokan képzelik.

2011. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Tudod a "luxusprosti" nem csak jól néz ki hanem minimum 2-3 diplomája van és 4-5 nyelven beszél, azért fizetnek annyit. Akit csak a teste miatt választanak ki az max 300000Ft-nak megfelelő eurót kap. A luxusprostit úgy képzeld el mint egy atomszexi titkárnőt aki emellett tolmács és hálótárs is.
2011. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én 2O éves vagyok, tehát egyszerűen kizárt, hogy 4-5 diplomám legyen mivel csak most leszek másodéves a jogi egyetemen, mindig évfolyamelső voltam, 4 nyelven beszélek (hamarosan spanyolul is szeretnék megtanulni), 3 hangszeren játszom, énekeltem kórusban és bár sosem voltan "nyali" és a tanáraim sem kedveltek a külsőm, öltözködésem miatt (félreértés ne essék, nem veszek fel r.bancos ruhákat, de nem is húzok csak úgy melegítőt meg Adidast), mégis engem tartottak az egyik legintelligensebb lánynak a suliból.

Na jó, azért nem lennék luxusprostituált, az túl sok a gyomromnak vagy nem is tudom...szeretem a pénzt meg a ruhákat, a drága ruhákat (!), nincs bátorságom ilyen dologba belevágni.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 22. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!