Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Visszataszító egy lányon ha fehér a f*neke illetve m*lle?

Figyelt kérdés
levetkőzik és a bikini helye fehér vagy ez természetes ?? :D Nektek bejön?
2011. aug. 18. 02:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szebb ha egyenletes barna egy lány ,de amúgy természetes!:)
2011. aug. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Visszataszítónak nem az,de az első hozzászólóval értek egyet jobb ha egyenletes barna:)
2011. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vele gond és nem visszataszító,de ha van ilyen,akkor adok neki egy kis lóvét,ha már olyan csóró szegénykém,hogy nem megy el szoliba egyenletesre barnulni.
2011. aug. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

szerintem jobb is, mert én nem szeretem a szoli-cicákat (vagy ahogy kiss ádám hívja őket: pirított ribancok).

napbarnított szerintem szebb, ez meg ezzel jár (ha nem nudizik az ember)

2011. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az sem baj, ha teljesen fehér bőrű.
2011. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt nem értem, miért nem lehetett rendesen leírni, hogy melle és feneke?
2011. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igyál délbe egy üveg pálinkát és feküdj ki meztelen a napra hogy a fehér részek is lebarnuljanak lehetőleg 30+ legyen.
2011. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó előttinek:

Azért nem merte kiírni mert még csak 10 éves és se melle se feneke nincs ergo fölöslegesen van rajta bikini felső.

2011. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
hat ha a teste le van egve, s a melle meg a feneke teljesen feher,akkor ellegge visszataszito.
2011. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ki az a szánalmas bunkó aki szerint valaki azért nem jár szoliba mert nincs péze?? -.- szerencsétlen :D
2011. aug. 18. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!