Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most égö? Az égö ha megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most égö? Az égö ha megmondom ezt 1 fiunak? Mert van 1 fiu aki akar velem járni és nem tudja h én nem tudok smárolni.

Figyelt kérdés
A helyzet a következö. 13 évet betöltöttem és azt veszem észre, hogy még 1 fiuval se csókolóztam... Volt már 1 barátom akivel 2 hétig jártam és azért szakitott velem , mert nem smároltunk és mert féltem megpuszilni. Már máshogy fogok fel mindent de azért szeretnék már én is tudni smárolni.. Jah.. És amugy nésztem videokat a youtubon de ez nem elég ki kell probálnom.
2011. aug. 18. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
terhes vagy gratulálok anyuka.
2011. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyakorolj a kezeden, a randin meg majd a fiú száján =)

én is az első randi előtt nagyon izgultam és a kezemen gyakoroltam, és a mondanivalókat meg a tükör előtt =)

amúgy meg kb. 13 évesen smárol mindenki először, úgyhogy meg fogja érteni, hogy ez lesz az első =)

2011. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne égő? Még csak 13 éves vagy,ebben a korban ez a normális.
2011. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Észre vetted? Grat... Terhes vagy.

Ha szeretnéd, gyakorolhatunk, veled egy korú vagyok... :D

2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megbesz. hol laksz?
2011. aug. 18. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
9:04-es ez enm igaz hogy kb.13 évesen smárol mindenki nemsokára 14 leszek és még nem volt barátom így nem is smároltam és szerintem rá is ér még nem kell elsietni a dolgokat (szerintem)
2011. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikuska94 válasza:
Szia! Dehogy égő! Én 16 éves voltam, mikor egy srác meg akart csókolni. Akkor már több, mint egy hónapja odavoltam érte, úgyhogy nagyon is akartam a dolgot, de sajnos előtte még senkivel nem csókolóztam. Megoldottam. Irulva-pirulva elmondtam neki a dolgot (vagyis hogy: tudod... hmmm én még senkivel nem csókolóztam eddig), ő csak megvonta a vállát és annyit mondott: semmi gond. Majd megcsókolt. Irtó fura volt. :D De képzeld, később kiderült, hogy nagyon is tetszett neki, hogy még ilyen kis ,,érintetlenke" voltam. :) 3 hónapja vagyunk együtt. (Bocsi, hogy hosszú lett.) Sok sikert!
2011. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
engem leakart smarolni 1 fiu de elhuztam a fejem igaz rosszul tettem? esha nem mondom meg neki h nem tudok smarolni az baj?
2011. aug. 18. 10:09
 9/10 gyíííháááá ***** válasza:
"smárolás".. gratulálok gyerekek, inkább menjetek vissza babázni..
2011. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeged mellett lakok :D
2011. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!