Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok a hisztis, sipákolós, káromkodós, de vékony és széparcú lányokról? Bejön, vagy inkább felakasztod magadat, csak ne kelljen vele lenned?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Akinek kell vigye:D

Én ígyvagyok vele:D

2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Akinek elég, ha a csaj jól néz ki, az meg is érdemli... :D
2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
de ha csak az ágyban élvezkedés közben csinálja, akkor főnyeremény, :D:D:D: de ha mindig ilyen akkor vigye a fene
2011. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak ő nem is vékony, hanem inkább csontos :/ Am meg a csúnya szavakat úgy használja mint kötőszavakat! XD
2011. aug. 18. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtől függetlenül nem szeretem az olyan emberek társaságát, akikhez képest egy részeg kocsis egy angol gentleman stílusában beszél. Ugyanakkor ez a tulajdonság nőkben számomra még inkább elviselhetetlenebb, de abban az esetben, ha csak ez lenne az egyetlen olyan rossz tulajdonsága, ami engem zavarna, akkor elfogadnám társnak, és igyekezném faragni a nyelvhasználatát, amennyire csak lehetséges lenne ez.

Mondjuk ha nem sikerülne ez, akkor meggondolnám azt, hogy esetleg nem folytatom vele.

2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz tljesen mindegy hogy néz ki valaki, ha egyébként egy tajparaszt.
2011. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak téged akar így távol tartani (magától).
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a csontosak nem jönnek be... xD
2011. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szeretem a káromkodós lányokat, mindegy milyenek
2012. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!