Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy transzvesztitát és egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transzvesztitát és egyben transzszexuális pasit szeretek? Mit csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút. Hamar elmondta, hogy ő szeret női ruhában lenni,szeretné ha kisminkelném. Én belementem, mert szerettem. És ahogy telt az idő nem csak az derült ki, hogy transzvesztita hanem, hogy ő úgyis érzi, hogy férfi testbe született nő. Néha tagadta, néha elismerte. Én szeretem úgy érzem igy is eltudom őt fogadni és úgyis elfogadnám ha megmütetné magát nőnek. A másik, hogy viszont ő nem akar tőlem semmit. Nagyon ritkán találkozik velem én úgy gondolom, hogy akkor amikor már hiányzik neki, hogy "nő" legyen. Lányok nektek kéne egy ilyen fiú? Lehet esélyem, hogy egyszer végleg velem maradjon?
2011. aug. 18. 20:57
 1/5 anonim válasza:
disznótor
2011. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom talán van esélyed ...
2011. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de szerintem ahhoz nagyon sokat meg kéne tenned hogy beléd szeressen .... és itt is csak akkor van esélyed ha legalább egy kis vonzalmat érez irántad... próbálj meg erre rájönni hogy vonzódik-e hozzád valamennyire... ha úgy érzed igen csak akkor fektess bele nagyobb energiát hogy "magadba szeretesd" mert ha ő eleve nem úgy vonzódik hozzád és te így teszel meg hosszú időn keresztül érte nagyon sok mindent akkor egy szép napon nagyon fog fájni az hogy ilyen sokat "dolgoztál" és nincs a munkádnak gyümölcse! és nincs annál rosszabb hidd el nekem... :) Sok sikert! :)
2011. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt, ha még együtt vagytok?
2011. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kerdes, hogy ha transzszexuälis, akkor valojäban (nökent) nem a fiukhoz vonzodik-e.Hasonlo cipöben järok, bär en nem szerelmes vagyok "csak" nagyon kivänom.
2012. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!