Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuknak tetszik ez a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuknak tetszik ez a külső?

Figyelt kérdés
Szőkés barna haj, kék szem, 173cm, 71kg, kicsit husisabb testalkat. Kicsit visszahúzódó de azért jó barát. Amúgy mellesleg a fiuknak a külső vagy a belső számít jobban?
2011. aug. 18. 22:34
1 2 3
 11/24 twinky ***** válasza:

Ugye nem gondoltad komolyan, vagy egyszeruen nem gondoltad at a kerdest. Van, akinek tetszik, van, akinek nem.

Kerdezz meg 100 embert:

igen, igen, nem, igen, nem, nem, nem, igen, nem, igen, igen, nem, igen, nem, igen...

2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem odairni h 13 éves csajszi vagyok. :)
2011. aug. 18. 22:43
 13/24 anonim ***** válasza:
A fiuknak tetszik,mind 2 fontos de ahoz hogy valaki leszólítson,hidd el ahoz a külsö a fontos és csak utánna a belsö
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 x) ***** válasza:
De miért akarsz 13 évesen pasizni?? ráérsz még. Elképzelhető hogy éretlen vagy azért nem tetszel még a fiúknak.
2011. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
azért akarok már pasizni mert az össze osztálytársamnak volt már minimum 1 pasija és nekem nem volt még semennyi és ez szerintem egy kicsit ciki. :$$
2011. aug. 18. 22:46
 16/24 anonim ***** válasza:

Én imádom ha van mit fogni egy csajon, és rajtad van, de nem tetszik, hogy visszahúzódó vagy, nekem a belső fontosabb, a bőbeszédű csajokat szeretem, akikkel el lehet hülyülni és flörtölnek is.

21f

2011. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
fogggyá le
2011. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ilyen hülye gondolkodásmódot.:O ha a többi osztálytársad beugrik a kútba, teis beugrassz????!! azért nem maradsz kint mert "cikiii"??!! ha azok már szét vannak b@szva és sz.patva akkor neked is az kell?? igazad van mire férjhez mész ismerj meg minimum 200 f@szt..az a balek akinek kelleni fogsz nagyon szerencsés lesz..seee!

hogy lehet az, h a mai lányok 13 évesen már b@szatjàk magukat, és semmi szégyenérzet nincs bennük??

apàdnak mond el hogy már f@sz kéne a puncidba!!!! azután legyél nagylány.

20/L

2011. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 x) ***** válasza:
Pont attól leszel különleges, hogy te kivétel vagy! Akinek 13 évesen több pasija volt mint 1 (ráadásul gondolom tartott 2 hétig a "naagy románc") arra nyugodtan lehet mondani hogy tinik*rva. Mondd a szemükbe hogy te nem leszel 13 éves prosti. Tényleg egy pasinak se fogsz kelleni ha mindig másokat utánozol. Nem leszel különleges számukra.
2011. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 MolotovPunk ***** válasza:
Szeretem a husis csajokat :)
2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!