Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj így hozzáállni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj így hozzáállni? Nem szállt még fel a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

Én mint Fuckmeimfamous kérdezem a rózsaszín meg Szívhang,Bianca álomvilágban élőktől, hogy muszáj azt gondolni, hogy a szerelem az mindent megold és majd úgy lesz mint a regényben?

Adjátok itt az idióta tanácsotokat, h jó kikezdeni egy börtöntöltelékkel meg persze azt azt követő fordulattal meg csattanóval a végén, de azt nem vágjátok, h az egy író által papírra vetett sztori és egyértelmű, hogy happyend lesz a vége, mert egyébként senki nem fogja venni azt a sz*art?

Aztán persze mikor nem így jön össze, akkor meg jön a NANE, hogy jaj szegény nők:D

Nem provokálok, tényleg kíváncsi vagyok erre az életfelfogásra, persze ha törlitek úgy fogom fel, h szokás szerint fájt az őszinte kritika.


2011. aug. 19. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
?
2011. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj így hozzáállni? Mindenben csak a rosszat látni? Előre arra várni? Nem jó egy kicsit álmodozni, vagy élvezni a jó dolgokat?
2011. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó, csak utána nem kell akkor rinyálni, ha annak lett igaza, akinek volt egy kis esze...
2011. aug. 19. 00:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tényleg nem látják a szerelemtől a bajt, és csak a boldogság keresése számít.


Én is így voltam, összejöttem egy jópofa sráccal, szinte rögtön beleszerettem, de bárki így járt volna. De aztán csak kezdett kibontakozni, hogy milyen valójában, de akkora már késő volt. El akartam hinni, hogy én annyira szeretem, hogy majd tudok neki segíteni megváltozni. Mert boldog akartam lenni.

Egy évig kínlódtunk, vége lett a dolognak. Én még fél évig szenvedtem utána. Egy ocsmány féreg volt.

Mai ésszel már dobnám ki rögtön, mint macskát... de akkor csak az lebegett előttem, hogy valakivel boldog lehetek, és így élünk életünk végéig.


Persze van ilyen, csak nem mindegy kivel.

2011. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Adjátok itt az idióta tanácsotokat, h jó kikezdeni egy börtöntöltelékkel meg persze azt azt követő fordulattal meg csattanóval a végén, de azt nem vágjátok, h az egy író által papírra vetett sztori és egyértelmű, hogy happyend lesz a vége, mert egyébként senki nem fogja venni azt a sz*art?"


Az a sz@r azoknak való akik álomvilágban élnek, akik azt hiszik hogy szerelem nélkül nincs boldogság. Aztán jön a rideg valóság amikor a börtöntöltelék férj még akkor is félholtra veri őket ha elsózzák a kaját.


"Aztán persze mikor nem így jön össze, akkor meg jön a NANE, hogy jaj szegény nők:D "


Hát igen, az ilyenek utána sajnálják magukat meg egymást hogy "azok a szemét férfiak", és pont ezért nem lesznek képesek jobbat kifogni: azt hiszik hogy ők maguk egyáltalán nem tehetnek arról hogy egy ilyen állattal élnek/éltek együtt (talán kényszerítették őket hogy ebbe a kapcsolatba lépjenek? ugyan már...), nem látják hogyan lehet kiszűrni az ilyeneket.


Én azt mondom mindenki olyan emberrel jár/él együtt akihez legbelül méltónak érzi saját magát. Ha egy zűrös alakkal kezdesz az olyan mintha aláírtál volna egy képzeletbeli nyilatkozatot arról hogy te ezt érdemled, neked ennél jobb nem kell. A rózsaszín köd felszállta után saját magunkon kívül senkit sincs jogunk hibáztatni.

2011. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Furcsa tapasztalni, h vannak még értelmes emberek, akik belátják, h nem egy filmben élünk.

Ezért engem gyakran hímsovinisztának kiáltanak ki, pedig csak arra törekszek, h jó útra tereljem a dolgokat:)

2011. aug. 19. 01:17
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Irigy kis hernyó vagy aki féltékeny más boldogságára! Pukkancs!!!
2011. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na tipikus nő, aki általánosít.......
2011. aug. 19. 01:29
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg csak egy tipikus tini. Azok ragaszkodnak ennyire makacs módon a tündérmesékhez.
2011. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem olvastam ilyen sz*rokat. :D Nekem ez az egész "hálivúdi" romantika nem jön át, kiütésem lesz tőle, nem tehetek róla. Amit te képviselsz, nem hímsovonizmus, hanem realista életszemlélet. Engem gyakran tartanak "ünneprontónak", ha mondom, hogy nem így lesz, vagy hogy ez így nem működőképes, aztán persze a sors a legtöbbször engem igazol.

Ez nem pesszimizmus (sokan azt mondják), csupán ez a valóság.


22/L

2011. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!