Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdagok a gazdagokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagok a gazdagokkal, szegények a szegényekkel? .

Figyelt kérdés
Ez tényleg így van? Több fiú is udvarolt (haha, de régimódin hangzik ez a szó), akinek a családja (nagyság rendekkel) gazdagabb volt, mint az enyém. Ilyenkor olyan fura. Engem ez zavar, mert lehet, hogy nem tudnám viszonozni, ha például drágább ajándékot vesz karácsonyra vagy akármi, vagy zavarná, hogy mi szegényebb körülmények között élünk. Ti ezt hogy látjátok? 18/L
2011. aug. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják kezelni ezt a helyzetet. Mind a szegényebbek, mind a gazdagabbak. Szerintem nem szerencsés az ilyen kapcsolat.
2011. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

A jelenlegi barátom nem gazdagabb nálam, de mondhatni kicsit tehetősebb családban élek, de nagyon halvány a határ kettőnk között, mégis, mikor kap valamennyi pénzt és rám akarja költeni, idegbajt kapok tőle. Jól esni, jól esik, de néha képes az összeset rám költeni és ez rosszul esik nekem, ugyanis nehezen tudom viszonozni ( a saját zsebpénzemet általában testvéreim, szüleim és barátaim ajándékára szoktam költeni, akik kicsit sokan vannak)

szerintem ez teljesen emberfüggő

17/l

2011. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos van alapja. Én gazdag családból származom a párom nagyságrendekkel szegényebből, ő ezért elég negatívan áll az élethez, én pozitívabban. Van ebből némi súrlódás, hogy szerinte én nem tudom értékelni a pénzt (mert mondjuk ha nem eszem meg a kaját teljesen, akkor kidobom a maradékot, ami pénzpazarlás), szerintem ő meg nem bízik abban, hogy kiléphet a gazdasági helyzetéből, és beskatulyázza magát. Nem ezen múlik egy kapcsolat, de sok súrlódást eredményezhet a nem azonos háttér, hiszen más hatások érnek gyermekkorban is.
2011. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 19. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
ki vagy te? vmi jane austen karakter?
2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy lánynál nem gond ha szegényebb, fordítva már probléma.
2011. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IQnindzsa ***** válasza:

Sajnos ez a dolog túlnyúlik a párkapcsolatokon. Ez sajnos néha a barátságokban és minden társadalmi érintkezésre kihat. Ha tehetős vagy akkor az emberek irigykednek rád... ha a barátaidnál pénzesebb vagy akkor minden cselekedetedet az alapján itélik meg... vagy rosszul érzik magukat a barátaid ,hogy ők nem engedhetnek meg egy kört fizetni a sörözéskor... Rohadt egy ügy ez mert nem lehet feloldani ezt. Az én családom nem gazdag de a középosztály életszínvonalát minden további nélkül fenn tudjuk tartani. Én személy szerint elég pénzes vagyok mert 10 éve külföldön dolgozok. Sajnos tapasztaltam , tapasztalom nem egyszer ,hogy a partnereim nem engedhetnek maguknak dolgokat amiket én igen. Nagyon sok elfogadás és megértés kell ,hogy ezt fel lehessen oldani két ember között.

Azt tudom ,hogy neked nem kellene ,hogy ezt szempontnak tekintsd. Ha egy fiú szimpatikus... akkor ismerjétek meg egymást és érezzétek jól magatokat. Ha a fiú jelét adja annak ,hogy kevesebbnek tekint téged mert nem vagytok anyagilag egy szinten akkor viszont azonnal szakíts vele.

2011. aug. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!