Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrogerJoe kérdése:

Most mit csinaljak? Kérlek hasznos valaszokat irjatok. (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Egy 15 eves fiu vagyok es abban a bajban vagyok,hogy most nemrég megtalaltam az egyik regi osztalytarsam facebookjat meg elsos koromban egy suliba jartunk es szerelmesek voltunk egymasba o volt nekem az elso szerelmem es masodikba mar elkoltozott olaszorszagba. Azota ott el es nem tudom elfelejteni meg mindig erzek iranta valamit.

Igaz az hogy az elso szerelmet nem lehet elfelejteni?


2011. aug. 19. 20:07
 1/4 BlackSword ***** válasza:
Ez így van... Az elsőt nem felejti el az ember...
2011. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van. Én még az ovis szerelmemet is alig tudom ignorálni. Igaz szívdöglesztő lett, de akkoris...
2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2011. aug. 19. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én el tudtam. Az összes ovis szerelmet, de még az első "igazi" szerelmemet is, akivel olyan 13-tól 15 éves koromig együtt voltunk. Akit nem tudok elfelejteni, az a 2. szerelmem.

De biztos mindenkinél másképp van...

2011. aug. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!