Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek ciki dolgok egy fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek ciki dolgok egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, szeretem a kisgyerekeket, az állatokat, a zongorával aláhangszerelt, szép zenéket (pl.: http://www.youtube.com/watch?v=QM9Igr5Ngto), szoktam néha verseket írni, és szeretem a nem túl csöpögős romantikus vígjátékokat.


Minden férfinak vannak ilyen rejtett dolgai? :D

17/F


2011. aug. 19. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
még szép, én is verselek :D na meg még 1-2 dolog :D 15/F
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én nagy vonalakban ilyen vagyok, kivéve hogy utálom a kisgyerekeket, és az állatokat :D
2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki, én ugyan lány vagyok de nagyok szeretek verseket írni :D


előző: tényleg utálod az állatokat? azt hittem csak én mert mindig leszavaznak miatta :D xD

2011. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem ciki, sőt, szerintem ezek értékelendő tulajdonságok egy férfiben!
2011. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Előző: ezek tényleg értékelhető tulajdonságok, csak egyre kevesebb az esélye, hogy találjon valakit, aki ezt szintén értékeli. Hidd el, tapasztalatból írok.
2011. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Legyél óvodapedagógus.
2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezek szerint nem ciki, de...


...Bfürednek teljesen igaza van. Nem is mondom az ilyen dolgaimat egy csajnak sem, amíg ismerkedünk.

Max egy-kettőt. :)


Jöhetnek még a válaszok, kíváncsi vagyok :D

2011. aug. 19. 20:37
 8/24 anonim ***** válasza:

Imádom az olyan pasikat akik szeretik a kisgyerekeket. *_*

17/L

2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Te testesíted meg azt,ami hiányzik a pasimból!

De mint tudjuk a nők többsége olyan palit akar,aki tökös ha kell és romantikus a megfelelő időben.A probléma vagy ott van,hogy ez a kettő nem összeegyeztethető,vagy megvan mind a kettő egy emberben,csak nem jól időzíti a helyzethez illően. 22/L

2011. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki szerintem. Én meg 22éves fejjel elérzékenyülök és könnyes lesz a szemem egyes filmeken...
2011. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!