Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felkelteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem. Nincs csaja, és én is elég csinos lennék hozzá, szóval nem ezzel lehet a probléma.

Anyum barátjának a fia, szóval sokat vagyunk nála, csak a srác alapból nem egy beszédes. szerintetek hogy tudnám felkelteni az érdeklődését?

köszi a normális válaszokat :)


2011. aug. 21. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdeményez Te! Lehet, hogy a srác alapból félős.
2011. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jójó. de ez nem úgy megy, mint egy normális pasinál (szerintem), mert ő az anyám barátjának a fia :|
2011. aug. 21. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
És aztán? Csak egy fiú, teljesen mindegy hogy anyud barátjának a fia e...még könnyű dolgod is van hiszen az természetes ha beszélgetsz vele miközben ott vagy...
2011. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted, nem? :D

Legyetek minél többet kettesben.

2011. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát valami ilyesmit, csak rosszul volt megfogalmazva, meg visszaolvastam, és végül is kitöröltem. :)

és kettesben meg nem nagyon tudunk lenni, mert a nővérem mindig ott van -.- ő csúnyább, mint én, és nem hiszem , hogy a srácnak jobban bejönne, mint én.

2011. aug. 21. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csúnyább akkor nem kell aggódnod :D Menjetek a kertbe sétálni vagy mit tudom én :D Biztos nem lóg nővéred a nyakadban állandóan... :D
2011. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és a srácnak van testvére? vagy egyedül él a szüleivel?
2011. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát apujával él együtt, és még van 2 sokkal idősebb testvére, de őnekik már családjuk van :)
2011. aug. 21. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor így könnyebb. személyes ismerettséged már van a sráccal, sztem hívd el vhova, mert sztem ő magától nem fog. elég egy egyszerű séta, vagy egy kávé esetleg :)
2011. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaja, azt kéne, csak félek, hogy elutasít, és akkor milyen lesza reakció, ha újra találkozunk?!
2011. aug. 21. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!