Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek képeket olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek képeket olyan pasikról, akik "csúnyák", mégis bejönnek nektek? Különlegesség, kisugárzás, vagy bármi miatt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

[link] bár szerintem Alan Rickman nem csúnya, csak már öreg:)) a fiatalkori képein egészen vonzó volt, ettől függetlenül Snape-et nem rúgnám ki az ágyamból. Van valami a vonásaiban, meg a jellemében...


[link] Érdekes módon ő Rickman ellentéte, fiatalon volt "érdekes" és ahogy idősödött, úgy lett egyre vonzóbb. Szerintem most sem jóképű, de mégis azok a kék szemek...


Steve Buscemi-t nem fogom feltenni a listára, mert neki csak a pofavágásait bírom, de nem hiszem, hogy le tudnék vele feküdni. A bejövést pedig ebben mérem, ezzel próbálom elhatárolni a szimpla szimpátiától.


Gondolkozom még...

2011. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítem az előzőt, nekem pl ő is vonzó [link] bár a nők nagy része nem rajong érte, mert elég nagydarab, mondhatni kövér. Én viszont imádom az ilyen macikat. Cuki macifej, széles váll, nagy mancsok... Nekem szép. A legtöbb barátnőm más véleményen van.
2011. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
2011. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1. :D:D de lécci normálisat!

egyébként a "csúnya" alatt nem kifejezetten a csúnyát értem, hanem inkább azt, akit nem mondanátok jóképűnek, de mégis vonzódtok hozzá.

2011. aug. 21. 19:47
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én olyanokat írtam:))) Egyébként ez bonyolult, mert akihez vonzódsz, az számodra nem lehet csúnya, akkor se, ha mások erről próbálnak meggyőzni. Még ha eleinte meg is látod a hibáit, egy idő után akkor is retusálódik a szemedben... Más, pozitív tulajdonságai elfedik a hibákat, vagy azt, hogy kevésbé jóképű.
2011. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

de meg tudod állapítani, hogy valaki szép vagy nem. el lehet különíteni a szépet pl. a szexitől... vagyis, én így csinálom :D

szerintem Snape sehogysem szép, viszont elég szexi. érted, nem?

2011. aug. 21. 20:00
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint írtam is az elején, nem szép, de nem rúgnám ki az ágyamból. House detto. De ha mondjuk X ideig lennék velük, akkor egy idő után tuti szépnek látnám őket. Mondjuk pl a Brad pitt állítólag szép (szerintem nem) és nekem nem is szexi. Teljesen hidegen hagy. Őt sosem látnám szépnek.
2011. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Brad Pitt engem is teljesen hidegen hagy :D

egyébként ezt a szépséget így elsőre gondoltam, hogyha ránézel, akkor meg tudod állapítani. mert ha együtt éltek, akkor persze hogy egy idő után szépnek látod :)

2011. aug. 21. 20:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
[link] nekem valamiért nagyon szimpatikus, pedig nem egy szépfiú, de vonz benne valami:)
2011. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!