Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok páva fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok páva fiú?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 22:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
mert elkurvul a világ akinek nem menne PÁVA=DIVATMALYOM
2011. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Mert erre van igény.

Gondolj csak bele, ma már az a divat, ha egy "Férfi" segge kilog a nadrágból!

3-4 éve még kiröhögtek érte, ma meg ez a "szexy".


Kiváncsi leszek mikor lesz divat a Férfiaknal a szoknya, meg a magassarkú....szerintem pár év max.

2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
engem is nagyon idegesít.. férfiasság..we love you
2011. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
mert védett faj és nem lehet megölni a pávákat!!
2011. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
ajj engem annyira idegesít! Nincs egy olyan fiú, aki igazi pasi lenne! Ijedős kislányok mind, csak farokkal! Borzalom!
2011. aug. 21. 22:55
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
úgy ahogy mondod. remélem kikopik majd
2011. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Engem soha nem tudott egy ilyen sem izgatni.. Egy fium volt eddig, és jóval idősebb volt nálam. 18 voltam, mikor összejöttünk, ő 11 évvel idősebb. 2 évig voltam vele. Most végre már a saját korosztályomból is válogathatok, mert azok már komolyabbak (én 23 vagyok, és az tetszik legjobban, ha a pasi nálam max 5 évvel idősebb, de semmi esetre sem fiatalabb több, mint egy évvel)
2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok, és kb 19 éves korig nagyon ritka a normális pasi... a korosztályom 90%-a páva. Van, hogy sétálok az utcán, és egyetlen egy normális srácot sem látok szembe jönni.
2011. aug. 21. 23:43
 9/35 anonim ***** válasza:
Akkor velem még nem találkoztál:/15 éves lány vagy,és nem szereted a divatb*zikat...ezazz,talán van még remény,nem őrült meg minden velem egykorú csaj?!;):)
2011. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát én nem őrültem meg :D Én csak egy igazi fiúra vágyom. Aki meg tud védeni, és ki áll mellettem. Akinek nem az a menő, hogy kinn a segge a gatyájából, és akinem hord neon zöld szemüveget. Aki nem szedi a szemöldökét, és nem borortválja a hónalját. Aki nem vasalja a haját.. egy IGAZ FIÚ, aki ugyanígy fújjol a pávákra!
2011. aug. 22. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!