Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet óriási orgazmust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet óriási orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Segítenétek, hogyan csinálhatnék óriási (csiklói)orgazmust a barátnőmnek?

És honnan beszem észre hogy ez pl. nagyobb orgazmus volt mint a többi?

Egy lány magának hogycsinálhat nagyon nagyon nagy orgazmust?(segít, ha mikor már szinte a csúcson van pár pillanatra abbahagyom a csikló izgatását, majd újrakezdem? Igaz hogy ettől nagyobbat fog élvezni?)


2011. aug. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
2 hete kifogott, napon hagyott hallal kell csapkodni a csiklóját
2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyomd neki az ütvefúrót xD
2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszives normális válaszokat írjatok!!!!
2011. aug. 22. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Normális választ csak normális kérdésre lehet adni.


Tessék egy normális válasz: Küldd el hozzám a csajodat és kifejezetten nagy orgazmusa lesz. aki ehhez nem ért az ne is akarja megtanulni, erre igazából születni kell

2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én akkor élvezem a legnagyobbakat, ha előzőleg egy ideig (pl egy hétig) pihentetem az ilyesmit... Akkor eléggé ki leszek éhezve, hogy pillanatok alatt nagyon erősen elélvezzek. Amúgy meg: a csiklóorgazmusnál, ha pl nyalogatod, vagy valami, a lyukat mellőzd, a csücskénél elöl van egy kis borsószerű izé, azt birizgáld, az egy olyan érzékeny pont, hogy huh. Nem tudom, hogy mindenkinél-e, de olvastam, hogy nem én vagyok az egyetlen, szóval...

És persze, sok-sok szeretettel, odafigyeléssel és törődéssel... :)

2011. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csiklói nem olyan jó.. a G pont elérése a jó..olvass utána
2011. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvében él a nemzet!
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!