Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinézitek az ismerőseitekből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézitek az ismerőseitekből, hogy masztiznak?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok... szoktam masztizni, mint szerintem sok, velem egyidős....szerintetek csak én csinálom az osztályból? Vagy a többiek is? Valahogy nem nézem ki belőlük.. szerintetek?
2011. aug. 22. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

hehe

én mindenkiből kinézem :D

2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem de van pár haverom akikről tudom hgy kiverikxdxd
2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is csinálom, és én nem mindenkiből nézem ki.. mondjuk 10 lányból 3-ból nézem ki. a többiek szerintem ha így elmondanám nekik vagy megtudnák akkor így nagyot néznének és izélnénk hogy "az milyen máár saját magát izéli ott leeent.."


elég gyerekesek..-.-

2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
belőlem nem nézétek ki mert nem teszem lol szerintrem elég ribancos h 13 vagy és 16 nak kébzeled magad elötted áll az élet és majd mit mondasz a gyerekeidnek anyád 13 évesen maszturbált erre ők : -Maszturbálás az mi? te meg :-Problem? ne légy hülye
2011. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az hogy a maszturbálás ribancos? teljesen normális dolog.. amúgy meg a gyerekeimnek miért kéne mesélnem erről.. én már 8 éve skorom üta rendszeresen csinálom!!!! előző előtti
2011. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves buta utolsó.


Az emberek 13 éves korukban javában maszturbálnak. És nem azért, mert 16-nak képzelik magukat, hanem mert 13-nak, és ez ebben a korban a szexuális fejlődés természetes és egészséges velejárója.


És ez nem valami új jelenség ám! Én például 1987 októberében töltöttem be a 13 évet, és akkor már hónapok óta (de lehet, hogy egy éve is) önkielégítettem.


Örülök, hogy segíthettem, további jó ismerkedést a való élettel!


F36

2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves gyerekek! Az embereknek kb 90%-a csinálja. Igen, még azok is akiknek van amúgy partnerük, még idősebb korban is, hát aztán a tinikről már nem is beszélve.


Teljesen felesleges ezen morfondírozni, hogy ki csinálja és ki nem, mert ha megnézel valakit, az szinte 100% hogy szokott egymagában huncutkodni.


Persze általában ezt csak a pasik szokták bevallani, a csajok egy része szemérmesen hallgat erről, pedig...

2011. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 walk w1th mee ***** válasza:
:Dén nem nézném ki,volt csaj oszt tarsaimbol,mer mekmost 9be meglátom:DDD de 7szentség hogy néha ők is:D:D
2011. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is már akkor maszturbáltam amikor még ondóm a fasorba se volt :D

17/F

2011. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!