Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha egy lánynak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
engem nem 17/F
2011. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem előny, de sokat nem számít.. Ez legyen a legnagyobb hibád..
2011. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavarna. Senki sem tökéletes, én sem vagyok az. Én elfogadnám így is a lányt. :)
2011. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, lány vagyok de manapság már olyan sok mindenkinek van fogszabija, hogy már divat lett...nekem is kéne! Sztem tök jó! :)
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is csak ezért vállalom be mert egyre több mindenkinek van. kivehető van. jó lenne az is csak lassabban javulnak vele a fogaim, mellesleg utálom...
2011. aug. 22. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! A fogszabályzó az igényesség jele, hiszen törődik annyira a fogaival, hogy bevállal egy kellemetlen procedúrát ahhoz, hogy egész életében szép fogsora legyen :) Egy-két évnél nincs tovább fenn, és a másik félnek egyáltalán nem érzékelhető csókolózás/orál közben.
2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
sztem aranyoss ha egy SZÉP lánynak fogszabályzója van...
2011. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be a fogszabályzós lányok.Azt mondják. hogy ma már divat meg ilyenek, de akkor én régimódi vagyok 17F
2011. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kivehető van, de én is gondolkodok a nappalin (nem azért mert divat) de elég sok idő kell hozzá... egy éve hordom, és nem túl sok javulás van.. vagyis van....mindegy.. jah és én is utálom!!!

Szerintem a pasikat nem zavarja

2011. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!