Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valljam be a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be a szüleimnek h barátom van? (ő az első)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel a gólyatáborban (most mek át 6 osztályos gimibe) ismerkedtem meg mivel ő lesz az egyik új oszt.társam! nagyon úgy néz ki h alakul valami és ő már felvetette h járhatnánk. de nem tudom h mondjam el a szüleimnek mivel (főleg apum) elég szigorúak főleg a fiúk tekintetében. 13/L
2011. aug. 22. 21:46
 1/8 MákosLajos ***** válasza:
95%
anya apa van 1 csávóm fél éve tart már nem vagyok szűz és van 1 jó hírem hogy ti már nagyszülők vagytok... várd meg a hatást :D ezek után közöld hogy látjátok ez is lehetett volna de csak 1 srác van itt akit szeretek
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na jó komoly válaszokat szeretnék! xD bár egynek ez sem rossz xD
2011. aug. 22. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
anya, apa, az egyik osztálytársam randira hívott... mittomén és elmész találkozni vele. az ajtóból meg visszaszólsz, h telefont vittél, 8ra hazajössz-.- anya, apa, van barátom:D meg fogják emészteni.
2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

elsőnek teljesen igaza van, van 1 másik változat is:


Írj levelet a szüleidnek hogy amint hazaérnek lássák:


Kedves anya, apa


Van 1 barátom akit nagyon szeretek, a kapcsolatunk fél éve tart és már nem vagyok szűz. A neve: *valami jó arab név*

Ma reggel(lehetőleg délután olvassák a levelet) eljött értem és elutazunk Szaúd-Arábiába. Jelenleg terhes vagyok, 1 hónapos a baba. A barátaival: *pár jó arab név amiből leli h terroristák* nagyon jóban vagyok.


Szeretettel: a lányod.


Bújj el a szobádba és amint elolvasták és kitör a pánik v vmi tedd azt amit az első írt a végén

2011. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg jól a srácot. Gondolkozz el, hogy ha a te lányod járna egy ilyen hapsival díjaznád-e. ha nem akkor jobb ha inkább eltitkolod egy ideig, ha nincs vele semmi gáz mondjad el a szüleidnek. Ha nem értenek meg akkor pőőcsök. Bár nekem 13 évesen még nem a pasik jártak az eszembe most 17 évesen annál inkább :D És így sem maradtam le semmiről.
2011. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
elnézést,de mianeved mert nemrég volt nálunk is egy gólyatábor és 13 vagyok :) vagy legalábbis azt elmondhatnád h melyik suliba jársz
2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
székesfehérvár vasvári pál gimn. nevet nem mondok
2011. aug. 25. 15:56
 8/8 anonim válasza:
jahh oksa csakmert én győri vok x'D
2011. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!