Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkézelhető, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkézelhető, hogy egy csaj beleszeressen egy ronda srácba? A ronda/csúnya mindenkinek mást jelent? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, a belső öltöztet.

Bár én férfiú lennék, de gondolom vannak lányok akik hasonlóan gondolják mint én.

2011. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető. És miután beleszeretett, már nem is lesz neki ronda.

20L

2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A ronda/csúnya srácokba szerintem könnyebben..és jobban bele lehet,mint a helyesekbe.Mert a helyes pasikra általában sok csaj nyomul..és így nehezebb a bizalom kialakítása.
2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :) Lehet, hogy a többség azt sugallja feléd, hogy csak a külsőt nézik. Szerény véleményem szerint baromság úgy elítélni valakit a külseje alapján, hogy még csak meg sem próbálják megismerni. Igen ez nagyon relatív. De a belső tulajdonságok simán ellensúlyozhatják ezt. Tudod saját tapasztalat, hogy fordítva is nehéz a helyzet, hogy egy kevésbé szép lányba beleszerethet-e egy srác. Szerintem megtörténhet :) Kitartás és sok sikert kívánok neked :)
2011. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha belül vonzó, külsőre is megszépül a szememben.
2011. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

"Lehet, hogy a többség azt sugallja feléd, hogy csak a külsőt nézik. Szerény véleményem szerint baromság úgy elítélni valakit a külseje alapján, hogy még csak meg sem próbálják megismerni. Igen ez nagyon relatív. De a belső tulajdonságok simán ellensúlyozhatják ezt."


Ez de szép. Gondolom, komolyan el is hiszitek ezt a maszlagot. A valóság azonban egészen mást mutat. Ha az ember nem kerül bele az álomasi kategóriába, akkor baszhatja.

Persze ha hirtelen híres és gazadag lesz, akkor hamar megváltozik a helyzet és már nem lesz olyan csúnya az illető. Vajon miért? Biztos a belseje szépítette meg.

2011. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves "ez de szép" hozzászóló. Neked gondolom csőlátásod lehet. Tudod nem mindenki olyan, hogy csak a pénzre hajt meg a többi. Nem élek álomvilágban, de jobb ha tudod, hogy a magadfajták miatt nézik csak a külsőt, mert te magad is erre úgymond buzdítod a többit. Talán lehetsz egy csalódott nem egy világszépe ember, de ezzel nem oldasz meg semmit, ha azt állítod, hogy csak azok járhatnak jól akik jól néznek ki.
2011. aug. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

„Tudod nem mindenki olyan, hogy csak a pénzre hajt meg a többi.”


Ha valaki nem osztja azokat a baromságaitokat, amiket még ti magatok sem hisztek el, akkor egyből kivagytok akadva és írjátok a „bezzeg én nem ilyen vagyok” és „nem csak ilyen emberek vannak” mondatokat.


„Nem élek álomvilágban, de jobb ha tudod, hogy a magadfajták miatt nézik csak a külsőt, mert te magad is erre úgymond buzdítod a többit.”


Egy szóval nem mondtam, hogy csak a külsőt nézem, ez a csajok szokása. Vagyis nem is csak a külsőt, hanem az anyagiakat is. Egyből arra hivatkoznak, hogy azért, mert így biztonságban érzik magukat, mert akinek van pénze, az tud gondoskodni az utódokról és az ehhez hasonló hülyeségek.


„Talán lehetsz egy csalódott nem egy világszépe ember, de ezzel nem oldasz meg semmit, ha azt állítod, hogy csak azok járhatnak jól akik jól néznek ki.”


Nem akarok ezzel megoldani semmit, mert ez lehetetlen lenne. De gondolom, ha körülötted több srác legyeskedik, akkor még csak véletlenül sem azt fogod választani, aki a legjóképűbb, vagy a legtehetősebb. Nem kell válaszolnod, mert tudom mit írnál.

2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igazad van b'meg! Tudod, az úgy van, hogy mikor megszületsz és nem nőtt farkad, na ennek az emberfajnak az agyába be van programozva már születésétől hogy csak a külső és a pénz van rá hatással! Ez a faj amit úgy hívnak h Nő. Nem számítanak semmilyen belső tulajdonságok párválasztásnál és mivel eleve minden példány így születik, mind ilyen.


A hím az más! Na aaaaz nem ilyen/ Az ennek az ellentéte. Annak nem számít sem a külső-sose meg sem nézi, totál hidegen hagyja az ilyet, sem a pénz. Csakis a belső alapján választ párt magának. Ők olyan magasabbrendűek és érzelmesek.Bizony!

Ja és ők nem a szebb nőstényt választja ha ott van 3 akinek imponál, hanem a legotrondábbat!- minden bizonnyal :D-.


Hahahahhahahahhaha Jót nevettem az elméleteden. ;D

Az hogy nincs nőd és csak a külső alapján ítélsz, ám téged meg elutasítanak az ilyenek a külsőd miatt, nehogy már ezért az összes nő felszínes, érzelmekre képtelen lény legyen, mert csak kinevetteted magad.

2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"A hím az más! Na aaaaz nem ilyen/ Az ennek az ellentéte. Annak nem számít sem a külső-sose meg sem nézi, totál hidegen hagyja az ilyet, sem a pénz. Csakis a belső alapján választ párt magának."


Ezt senki nem mondta. Természetes, hogy férfiként jó csajokat akarunk megdugni, de nem hazudjuk még önmagunknak is az ellenkezőjét.


"Ők olyan magasabbrendűek és érzelmesek.Bizony!"


Na ugye. Nem is volt olyan nehéz ez belátni.


"Ja és ők nem a szebb nőstényt választja ha ott van 3 akinek imponál, hanem a legotrondábbat!- minden bizonnyal :D-."


Hím és nőstény az állatoknál van, de nem az embereknél. Vagy te ilyen szinten vagy? Nyilván ha egy férfira sok nő tapad, akkor az csak azért van, mert az adott pasi annyira figyelmes, kedves, stb. és még csak véletlenül sem más miatt. Így természetes, hogy a legjobban fogja kiválasztani és megfektetni.


"Hahahahhahahahhaha Jót nevettem az elméleteden. ;D

Az hogy nincs nőd és csak a külső alapján ítélsz, ám téged meg elutasítanak az ilyenek a külsőd miatt, nehogy már ezért az összes nő felszínes, érzelmekre képtelen lény legyen, mert csak kinevetteted magad."


Igazán szomorú, hogy az én mondataimon tudsz csak nevetni. Jó elkeseredett lehetsz. Akkor most ki a szánalmas. Nem a külső alapján ítélek, hanem a felszínes, szemét viselkedés alapján. Persze egyik nő sem ilyen. Miért is lenne. Fogalmad sincs, hogy nézek ki, de csak azzal tudsz visszavágni, hogy bizonyára ezért utasítanak el és még csak véletlenül sem próbálsz néhány belső tulajdonság szerint okoskodni. Menjél és nevessél csak nyugodtan, rohadtul nem érdekel. Ha viszont annyira baromság lenne az elméletem, akkor nem akadtál volna ennyire ki.

2011. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!