Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom néha olyan mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom néha olyan mint egy meleg. Hogyan tudhatnám meg, hogy mi jár a fejében valójában?

Figyelt kérdés
Fennhordja az orrát,mindenkivel úgy viselkedik,mintha felsőbbrendű lenne,affektál,felhúzza a száját,és egy olyan szövetszatyorral jár,amin egyre növekvő katicák vannak :S kezdek aggódni érte...velem rendes,de a környezetével elég furcsa.Leginkább olyan,mint egy rossz meleg hapsi :S Lehet,hogy engem nem is szeret,csak eltűr.Lehet,hogy a fiúkat szereti.Sokan mondták már a baráti körünkből :S
2011. aug. 23. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

növekvő katicás szövetszatyor :D ez jó



amúgy meg a leírtak alapján tényleg elég gyanús

2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én lelőném...
2011. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Üss fel egy tojást a hátára. ha átsül rendesen akkor meleg...

Komolyra fordítva a szót. Lehet hogy csak feltűnési viszketegsége van. Ha veled rendes, akkor gondolom neked mutatja meg az igazi arcát...Bár azt neked kell érezned hogy mit érez irántad, és ha olyan hogy csak eltűr forgolódik az agyadban, akkor azmár gáz.

Vagy. Skizofrén:)

2011. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy hívjon fel..;) :P én már készen állok rá. Várok rá

80/tata

2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ő tényleg szeret engem.Egy cégnél dolgozunk,és a szabadnapjain is bejár hozzám,férfiasan viselkedik,elhalmoz mindenféle kedves dologgal,nagyon aranyos.És egyszer csak mintha tökön rúgta volna egy selyemmajom,felhúzza a száját,felkapja a katicás szatyrot,majd affektálva közli hogy ˝most már mennem kell˝,és elvonul... :/
2011. aug. 25. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen növekvő katicás piaci szatyra van a mamámnak csak leszakadt az egyik füle :C
2012. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig hiányzik a szatyor füle?Mert 2 hónapja szakítottunk ezzel a szerencsétlennel és nálam van a szatyra!Szívesen odaadom,mert még ettől is felfordul a gyomrom!
2012. jún. 11. 00:23
 8/9 anonim válasza:
100%
És tényleg meleg volt?
2013. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, de ettől függetlenül szakítottunk!
2013. szept. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!