Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bisex srácok, ti hol ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex srácok, ti hol ismerkedtek meg srácokkal?

Figyelt kérdés
Na és honnan tudjátok, hogy a másik nyitott fiúkra? Én nem mernék senkit leszólítani, hisz mekkora gáz már... Azt mondják itt is lehet ismerkedni hasonló srácokkal. Jól jönne pár tanács vagy egy srác akivel...
2011. aug. 24. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak holnapok, és olyan szórakozóhelyek, ahol ilyen srácokkal ismerkedhetsz. Egyéb helyeken keresni olyan, mintha totóznál, vagy bejön, vagy bukta.
2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem megyek olyan helyre és gondolom nem csak én nem. Ezért gondoltam, hogy talán van más megoldás is.
2011. aug. 24. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nem jó az ha egy homofóbot leszólítasz véletlenül az utcán... Hidd el, te látod kárát. Itt ne ismerkedj, itt zsákbamacskát kapsz csak. Regisztrálj külön ilyen célra készített weboldalakon, esetleg bárokban is körülnézhetsz.
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Leszívnál-e?
2011. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!