Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánytól csókot kérni valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánytól csókot kérni valamiért cserébe jó csajozós technika? :D (18F) amúgy nem r. Anc a csaj. Szóval rizikós.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint ribanc, csak valamiért az egyik pontot felküldte nagybetűnek
2009. ápr. 16. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval nem ribanc?

Hát egy puszi azért:) Adhatsz neki egy szál cigit vagy tüzet ha dohányzol persze. Vagy zsepit vagy ilyesmit de én egy puszit adnék neked aztán rád bíznám... persze ha odajön egy csöves és ad egy cigit az más de remélem érted:)

2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy dolgot kell csinálnod, hogy csókot kérhess érte :)

De amikor ezt mondod, akkor mosolyogj, nehogy komolyan gondolja és elküldjön melegebb helyekre.

Sztem nem rossz ez a technika, így tudatot vele, hogy tetszik neked, bár függ a csajtól :S

17/L

2009. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó nagyon. Közben mosolyogj, és így érezni fogja, hogy tetszik neked. A válaszból kiderül, hogy ez viszonozva van-e vagy sem. Ha kétes választ ad, azt jelenti bejössz neki, ha elküld akkor egyértelmű, legalábbis én ezt csinálnám :P
2009. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyértelmű, hogy bejövök neki... :) érzem... nem véletlenül kért tőlem jelképes dolgot, csak hogy két hétig utána járkáljak miatta az iskolában :) meg amúgyis elsős csaj én meg már nagy erős negyedikes fiú vagyok :) szóval minden szempontból tökéletes helyzet... kár, hogy nem ismerem
2009. ápr. 16. 23:36
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt, a vicc az, hogy ezek a legegyszerűbb dolgok eszembe sem jutottak :)
2009. ápr. 16. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok.és egy fiúval csináltam meg ezt...akna keresőztünk msn-en..és kellett a tét.:D:D és én mondtam,h mondjuk legyen csók.és simán belement.:P szal nekem bejött.:D:D
2009. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!