Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsíphetett valami ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsíphetett valami ott lent? Vagy létezik hogy belémmászott valami?

Figyelt kérdés
Barátommal szabadban szexeltünk,amikor egyszercsak éreztem egy erős szúró érzést a "bemenetnél".Kivette a barátom,nemláttunk semmi furcsát,majd visszatette a péniszét.Innentől kezdve már fájt a szex.
2009. ápr. 17. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ja, figyeld mert mindjárt a szemednél fog kopogtatni.
2009. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
engem ez komolyan érdekel, mert mivan ha megcsípett valami pók vagy valami?
2009. ápr. 17. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Akkor majd elmúlik, tudtommal itthon nincsen mérgespók.
2009. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
menj el nőgyogyászhoz ha fáj h néze meg inkább
2009. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és szerinted csak pók lehetett? valaki olyan válaszoljon, aki hasonló szituációban már járt, mert komolyan aggódom,mi lehetett
2009. ápr. 17. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem valószínű, hogy találsz itt olyat, aki már járt ilyen szituációban, de ha mégis, akkor bocsi.:)

Szerintem ebből nem lehet komolyabb baj. Valószínűleg bogár, pók volt, vagy a szex volt kemény... Ha beléd is mászott valami, az már nem él, vagy már kijött onnan.(:

2009. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor megvagyok nyugodva :)
2009. ápr. 17. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
sztem azt észrevennéd mondjuk mert jo ha belédmászott vmi akk nem él de mondjuk ottlehetne csak észrevennéd:)xD ha megcsipett meg elmulik:)de ha idegesit a dolog nőgyogyász és meg van oldva de nem kell:)
2009. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehetett kullancs is. Mosd ki magad langyos vízzel a zuhanyzóval. Aztán tükörrel nézd meg magad, vagy kérd meg a barátodat, hogy nézzen már meg, nem lát-e valamit.

Az is lehet, hogy odament valami fűszál vagy fadarab (úgy értem ilyen kis fa pl. szálka vagy bármi) és az felsértette.

De ne aggódj, ha ez utóbbi volt akkor el fog múlni idővel. Ha kullancs van benned azt ki lehet venni, vagy magától is kijön ha megszívta magát vérrel és kiesik.

Ha megcsípett valami bogár akkor az már meghalt, vagy azóta már kijött onnan szerintem is.

2009. ápr. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, remélem tényleg csakennyi
2009. ápr. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!