Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a terhességi teszt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terhességi teszt először igent másodjára nemet mutat akkor most melyik?

Figyelt kérdés

(Hát először is nem rólam van szó hanem a barátnőmről).

Nem védekezett a barátjával és megkért hogy vegyünk tesztet és nézzük meg 2őt vettünk az első igent a második nemet mutatott. Ez az együttlét után 1héttel volt. Hallottam, hogy akkor még nemigazán tudja a teszt se kimutatni. Most akkor melyik lehet? (Venni fogunk egy harmadikat, de csak kicsit később.)Addig is izgulok, hogy mégiscsak terhes. Kérlek írjátok le a mit gondoltok!


2011. aug. 27. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
na, akkor légyszives fáradj be a nőgyógyászatra, ott meg fogják neked mondani.
2011. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen még várjatok aztán vegyetek egy harmadikat is vagypedig irány a doki.
2011. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztgetni akarok, csak mondom, hogy a NEM eredmény gyakran téves, az IGEN viszont szinte soha. menjetek nőgyógyászhoz.
2011. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MODERÁTORK MI A SZARÉRT TÖRLITEK KI A KÉRDÉSEM????
2011. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én úgy tanultam, hogy a terhességi teszt, ha igent mutat, akkor az biztos. A 'nem' lehet téves, az nem 100%, de az 'igen' az!
2011. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőgyógyászhoz, minél előbb.
2011. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha szed fogamzásgátlót, mutathat tévesen igent is. egyébként pedig az 'igen' tényleg nagyon ritkán téves, úgyhogy inkább menjetek nőgyógyászhoz. ha már itt tartunk, ez hamarabb is eszetekbe juthatott volna, az eseményutáni még mindig jobb, mint az abortusz vagy az örökbeadás, vagy a gyereknevelés.

17/L

2011. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos nem vagyok pontosan képben a dologról, de tudtommal a boltban kapható terhességi tesztek elég pontatlanok. Több mint 5% a téves igen és közel 15% a téves nem eredmények aránya. Ráadásul ez csak a megtermékenyítés után két héttel, mert előtte még pontatlanabb. Ezért kell elmenni nőgyógyászhoz.
2011. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segített... háát mindenesetre megpróbálom elrángatni a nőgyógyászhoz.
2011. aug. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!