Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 45 éves nő, (163 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45 éves nő, (163 cm magas,62 kg) szexuális szempontból lehet még izgató egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Annak idején, amikor tizen-, huszonéves voltam az ilyen korú embereket öregeknek tartottam, s még csak meg sem fordult a fejemben az, hogy esetleg azok is lehetnek szerelmesek, vagy ne adj Isten.. szexelhetnek. S számomra (fiatal lányként), már nem is tűntek nőknek, inkább csak embereknek akik gyerekeket nevelnek, férjhezadnak. Kíváncsi vagyok, hogy a mostani tizen-, huszonévesek is így tekintenek rám???
2011. aug. 27. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet, egy 50 évesnek esetleg...
2011. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én nagynéném már 50 éves és még mindig megforognak utána az utcán és szerintem is bomba alakja van.


Szóval ez jobban függ attól, hogy hogy tartod magad, mint attól, hogy hány éves vagy.

2011. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Láttam én már olyan negyven év feletti nőt, aki olyan jól nézett ki, hogy sok tizenéves lány megirigyelhetné. Szóval, válaszolva a kérdésedre: igen lehet. 18/F
2011. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hát nekem biztos bejönnél, én az ilyeneket találom izgatónak!:)

12/L

2011. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy férfi számára már nem valószínű. egy vénembernek már annál inkább
2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne?! minden kornak megvan a szépsége, ugyanez vonatkozik a nők korára is. olyanokról sem túl ritkán hallani, amikor a 70 éven felüliek élnek szexuális életet.

/▌\

/ \

2011. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem első gondolatom az irigység. Szóval az ilyen korú nők szoktak irigykedni és beszólni a fiatal huszonéves nőknek.


Nem tartom őket öregnek, csak némelyikük ebben a korban olyan kiállhatatlan lesz, hogy a legtöbben elkerülik.Nem beszélve az elvált nőktől. Na tőlük 500 méteres távolságot tartok.


A normálisakkal semmi bajom. A szexualitást tekintve, nekem sosem fordult meg a fejemben,hogy talán ők nem szexelnek, főleg hogy a te korosztályodbeli férfiak tetszenek. És te is lehetsz vonzó.

2011. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. Én nem érzem azt amit te éreztél anno. Felőlem aztán azzal hempereghet akivel csak akar. Nekem mondjuk a 99%uk nem jön be, de én én vagyok Egy a sokból.

Bár mondjuk egy Demi Moore vagy Kim Basinger és még sorolhatnám ezeket a sztárokat igen csak vonzóak még 50en túl is. Legalábbis akkor, amikor ki vannak készítve.

2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
simán lehet. sőt elég sok fiatalabb 20körüli fiúnak álma egy tapasztaltabb nő.
2011. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm ő is 45 felett van és nagyon sexi,szóval simán kívánatosak lehettek:)
2011. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!