Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen csajt felvenni msn-re?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen csajt felvenni msn-re?

Figyelt kérdés
Be szokott válni, ha mondjuk iwiwről szerzem meg a csaj címét és ott próbálok nyomulni?
2011. aug. 28. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:

babybush@hotmail.com

engem sokan vettek.

lássunk téged

2011. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
nem jo. -> gáz!!
2011. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na erről tudok neked mesélni, mert én így tolom mostanság.


Azt kell mondjam, hogy attól is függ milyen korosztályt veszel fel.


Én 14-16-osokról tudok neked beszámolni.


Sajnos a többség elég beképzelt vagy első köszönés után letilt vagy kilép, rejtve jelentkezik be.


Amelyik rendesebb azzal sem igazán lehet sokra jutni.


Én inkább az élőre esküszöm.

2011. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Én is tudok mesélni erről. Nem könnyű. Én is rengetegszer próbálkoztam ezzel, nagyon sok lányt felvettem így, de 1-2 kivétellel nagyon hamar mindegyik törölt / tiltott. Volt 2 olyan lány aki őszintén megmondta, bocsi de nem szeretnék ismerkedni. Van egy aki a legnormálisabb azok közül akiket felvettem, de vele is nehéz volt, sokszor nem írt vissza mert mást csinált, passzív volt, egyszavakba válaszolt, de voltak alkalmak amikor egész jól elbeszélgettünk. Nagy szerencsémre amikor egyszer jó hangulat volt elhívtam randira, ő igent mondott és találkoztunk. Nem jöttünk még össze, de így a találkozás után talán könnyebb dolgom lesz, hamarosan jön a 2. randink.

Nem mondom, hogy nem lehet, mert nekem is sikerült randiznom, de vagy nagyon szerencsés kell legyél, vagy te is nagyon sok lánynál bekell próbálkozz így mire találsz valakit aki normális, vissza is ír, és találkozni is tudsz vele.

Nekem is ez a lány kb. az 50. volt akit felvettem, és írtam neki, de még vele is nagyon sokat "szenvedtem" mire kialakult egy olyan hangulat, hogy randizni tudjam hívni.

Veszteni valód nincs vele, próbálkozzál hátha. Sok sikert!:)

2011. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDDD szerencsétlenek
2011. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 depp81 ***** válasza:
Cybergyerek...
2011. aug. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges idegent is felvenni.

Ha meg csajozni akarsz akk ne ilyen facebook kúrwa legyél...

2011. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!