Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez alapján a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez alapján a személyiségteszt alapján szimpatikusnak találnátok?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy személyiség tesztet, örülnék ha pár elolvasnátok, szerintem 89%ban illik rám. Nem vagyok az a nagy csajozós, kicsit úgy érzem nem vagyok elég férfias. Ha ezt elolvasnátok milyen pasinak gondolnátok?

21/f


Ja igen a teszt: [link]


2011. aug. 28. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszek ezekben. Max a pszichológusokban. De azok közül is csak a jókban. Nem neten.
2011. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Te komolyan azt hiszed, h számít vmit a lányoknak a személyiség?
2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek számít, aki nem csak dugni akar.
2011. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nagyon ráérsz úgylátom
2011. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen hiszem hogy számít, de sejtettem hogy lesz pár okos aki jobban tudja. A teszt hitelessége nem biztos hogy 100%os de sok minden igaz rám. Inkább ez mint horoszkóp nem de...És igen van rá időm, kitöltöttem, miért baj ez? Remélem valaki azért veszi a fáradságot elolvasni, és ír véleményt.
2011. aug. 28. 17:58
 6/18 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy fiukent valaszolok, de en is kitoltottem ezt mar regebben es volt, hogy az INTP es volt, hogy az INFP jott ki nalam es mindket jellemzesbol erosen illettek ram bizonyos vonasok... en abszolut veled vagyok, kerdezo, ha nem is tudomanyos pontossaguak, erdekessegnek akkor is nagyon jok ezek a tesztek!


Mivel te is INFP vagy a teszt szerint, lefogadom, hogy rengeteget olvasol, tajekozodsz es nyitott vagy mindenfele informaciora, ismeretre, ujdonsagra, furcsasagra, erdekessegre, hisz ezek segitenek a vilag minel reszletesebb megismereseben es neha furcsanak talalod, hogy ezzel nagyon sokan nem igy vannak...:)


De hogy valamennyire a kerdesedre is valaszoljak: nem konnyu ilyen szemelyiseggel elni, mert sokszor valhatsz kivulallova, csodabogarra, ha bekerulsz egy tarsasagba, viszont en azt mondom, hogy azoknal a lanyoknal, akik szeretik hasznalni az eszuket es intelligensek, nagyon is nyero lehet egy ilyen szemelyiseg! De tenyleg hitelesebb lenne, ha a lanyok valaszolnanak erre a kerdesre...

2011. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezt én is megcsináltam, ISTP lettem.:D

Igazság szerint csak az F-be (ami ugyebár érzelmi beállítottságot jelez) tudnék belekötni. Nem maga az érzelmekben való gazdagság a probléma, hanem hogy az ilyen típusú emberek esetében háttérbe kerül a racionális gondolkozás, a logika. Többek között ez a szövegrész igazolja ezt: 'Az INFP-k nem szeretik a konfliktust, és bármit megtesznek, hogy elkerüljék. Ha szembe kell vele nézniük, akkor mindig az érzelmeik felől közelítik meg. Konfliktushelyzetben az INFP-k számára elhanyagolható, hogy kinek van igaza és ki téved. Arra összpontosítanak, hogy a konfliktus hatására hogyan éreznek, és tényleg nem törődnek vele, hogy igazuk van-e vagy sem. Nem akarják magukat rosszul érezni. Ezen tulajdonságuk miatt olykor ésszerűtlennek és logikátlannak tűnnek konfliktushelyzetben.'

Na, az ilyet nem bírom elviselni.

Viszont az idealizmus pozitív dolog (egy bizonyos határig, azért túlzásokba sem kell esni), az "élet nagy dolgain" történő filózással egyetemben.

'kicsit úgy érzem nem vagyok elég férfias' -> A teszten elért eredményed engem is erre enged következtetni a belsődre vonatkozóan (mert ugyebár itt az áll, hogy jobbára a nők az ilyen típusúak), bár én meg férfias vagyok ilyen alapon, szóval tökmindegy.:D Meg amúgy sem kizárólag ilyen hülyeségeken múlik a férfiasság.

Remélem, kielégítő volt a válaszom.

Üdv: egy csaj

2011. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tényleg sokan csodabogárnak tartanak szerintem, és pl szórakozóhelyen nincs is annyi idő hogy ki tudjak bontakozni minimálisan. Azért mondtam hogy nem 100%osan igaz rám, érzéseim vannak és fontosak de néha tudok reálisan higgadtan mérlegelni gondolkozni.

Viszont vannak hibáim, és biztos vagyok kicsit férfias de ha szerinted se az eléggé arra ad okot hogy tényleg nem vagyok az :S

2011. aug. 28. 19:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Már rág rátaláltam erre, szerintem tök jó. Én INTJ vagyok. Szerintem a legnehezebb személyiség mind közül. Ki birna engem elviselni!? :)
2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22F ez lemaradt :)
2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!