Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác, akivel randiztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randiztam, kísértetiesen hasonlít egy nagy kedvencemre. Ti hogy élnétek meg ezt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem túlzok, most hasonlítottam össze a képeiket, a hasonlóság akkora, hogy majdnem hogy egypetéjű ikreknek elmehetnének... Mikor beszélgettünk, rázott a hideg, ugyanaz a ravasz, macskaszemes pillantás, mint a kedvenc együttesem énekesénél. De a belső nem fogott meg, szóval gyorsan pontot tettem a dolog végére, de még mindig az egész hatása alatt állok. Ilyen véletlen nincs, és hogy pont velem akart volna lenni, már 3 éve nem randiztam...
2011. aug. 28. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kire hasonlít? Espére?
2011. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogyis..
2011. aug. 28. 22:41
 3/19 A kérdező kommentje:
Majd megmondom, de külföldi együttes énekese
2011. aug. 28. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
Dehogyist nem ismerem.
2011. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Írd már meg kire hasonlít, hadd irigykedjünk kicsit :)
2011. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy irigyek lesztek, mert nem mindenkinek jön be, de: Ville Valo-ról van szó.
2011. aug. 28. 22:46
 7/19 A kérdező kommentje:
Basszus, belinkelném a két képet, csak nem merem...
2011. aug. 28. 22:49
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez a kép az, amit összahasonlítottam a fiuéval: [link]

Pontosan ugyanaz a macskaszem, a pici orr (ill sok hely az orr és a száj közt), a szájuk is szinte ugyanaz (a srácnak a felső ajka egy fél hajszállal vékonyabb), a szemöldök is dettó. Az arcforma is nagyon hasonló. Csak Ville magas-186 cm, a srác pedig olyan 175 körüli.

2011. aug. 28. 22:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Amikor nekem tetszett egy (külföldi) dj, akkor én addig jártam a bulijaira, amíg fel nem figyelt rám, szóval én azzal randiztam, aki tetszett, nem a magyar hasonmásával.
2011. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez igen :). Örülj, hogy neked összejött. Én sem azért randiztam vele, mert hasonmás, hanem mert ugy gondoltam, adok neki egy esélyt, hogy megmutassa milyen ember (amugy nem tetszett elsőre, mert nagyon önbizalomhiányosnak tűnt). Meg már szeretnék is pasit, 3 éve nincs, nehezen szedtem össze magam a szakítás után.Gondoltam, próba, szerencse. De hát a belsője miatt a külsejét sem tudtam díjazni, még ha annyira hasonlított is a kedvencemre.
2011. aug. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!