Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom elcsábítani a 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elcsábítani a 34 körüli szomszédom?

Figyelt kérdés

itt lakik a környéken nem közvetlen a szomszédom, 34 körül lehet. néha szoktam látni, múltkor egy csajjal volt.nem tudom hogy a nője-e, de valószínű. Olyan korabeli lehetett de nem izgat ez, mert megpróbálnám. nem köszönünk egymásnak, de szokott nézni, ez jelenthez valamit?

én 22 vagyok.


2011. aug. 29. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha nő létedre Te udvarolsz neki és csábítod el, akkor kihasznál és eldob.
2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

"nem tudom hogy a nője-e, de valószínű"

Akkor ne csábítsd el kedves.

2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Mutasd meg neki a csúnyádat.
2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
kj
2011. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
44%
kezdj el neki köszönni ha látod és azt mond hogy ,,heló,, meg mikkor már rendszeresen köszöntök egymasnak akkor kezdj el neki olyanokat mondani hogy mondjuk ,,van házi állatod?(pasi beszel)... ,,mert én lehet hogy szeretnék egy kiscicát vagy kisutyát.hehe amugy hogy vagy? (pasi beszel)...,,jaj képzeld nekem meg már a családom össze vissza van blablabla... és ezt igy szééép lassan
2011. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:58

ha olyan jó a kapcsolat akkor elküld ha nem akkor meg benne lesz ilyen egyszerű

2011. aug. 29. 11:04
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Írnám, hogy egy hülye ribanc vagy, de akkor még te lennél kiakadva.

Arra nem gondoltál, hogy ha a te barátodat valaki egy qrva venné el, mit éreznél? Ja, persze, hogy nem, mert érzelmi kapcsolatod még nem volt, csak szexkapcsolatod.

És egyébként is, még ha nincs is barátnője, és egy icipicit érdekelnéd, akkor már régen az ágyában lennél. De magas ívből ... rád. Úgyhogy szállj le róla!

2011. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Vagy a nője fog páros lábbal a szádba taposni, aztán még te leszel megsértődve. Erre tényleg nem lehet mást mondani, csak hogy hülye kurv@.
2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem érdekel ha kurv@ztok. és miért lennék már vele ha érdekelném ez akkora hülyeség?
2011. aug. 29. 11:08
 10/23 A kérdező kommentje:
amúgy meg lehet nem a barátnője, mert csak 1x láttam vele és akkor se olyan helyzetben ami egyértelművé tette volna
2011. aug. 29. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!