Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 1,65 magas es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Error401 kérdése:

Szerintetek egy 1,65 magas es 45 kg testsulyu lany milyen ruhamereteket hordhat?

Figyelt kérdés
az erdekelne hogy kb mekkora meret passzol ra?
2011. aug. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
mi értelme a kérdésnek de most tényleg? ink küldj képet azt megmondom h kövér vagy e...bár 45 kilóval kétlem...
2011. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
XS.
2011. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
XS vagy XXS esetleg. Én 166 centi vagyok és 50 kg, de nekem is XS - es ruháim vannak főként, némelyik S- s . Nem minden ruhaméret egyezik, gyártótól is függ. :)
2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel XS, illetve 34, esetleg 36

de ez eléggé függ fazontól, érdemesebb hogy fel tudja próbálni, vagy vissza leessen cserélni

ajándékba lesz?

2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
XS... ha számozott akkor 34, nadrágból pedig 26.
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 160 voltam 46 kilo.

Polokbol az xs vagy ha volt akkor xxs.


Felnott markakat nem tudtam hordani mint a Reserved mert a legkisebb meretuk is logott rajtam.


Nadrag 34-es is ovvel, gyerekosztalyrol par egyszeru farmer okes :)


Oszinten az mar nagyon vekony...

Inkabb maradj a 49-52 kilos tartomanyban foleg h magasabb is vagy nalam.

2012. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!