Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járna-e valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járna-e valaki egy elég perverz sráccal, aki sokak szerint jól néz ki, jó fej, de lábfétises és imádja ha hátulról izgatják?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés miatt, csak kíváncsi vagyok. Aki undorítónak találja bármelyiket is, az menjen máshova panaszkodni, itt nem kíváncsi rá senki.

2011. aug. 31. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
pfuj...!!! nem járnék soha egy ilyen perverz állattal :) L/26
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Simán.Egyszer csinálnék vele olyat hogy szex közben bekötöm a szemét,elkezdem análisan izgatni,és a mellettem álló viagrázott négert ráuszítanám.
2011. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen 20L
2011. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
én kipróbálnám, hogy milyen lehet felcsatolhatóssal megrakni egy fiút, de a lábam fogdosásához még a szerelmemnek is egy év kellett, hogy megengedjem
2011. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

,,Simán.Egyszer csinálnék vele olyat hogy szex közben bekötöm a szemét,elkezdem análisan izgatni,és a mellettem álló viagrázott négert ráuszítanám.,,


köszönjük Emese...

2011. szept. 25. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
először kiröhögnélek aztán .. ja, tovább nevetnék rajtad és elhúznék (:
2012. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os köszi...jó arc vagy.
2012. máj. 1. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem akarok most semmilyen kapcsolatot. De mivel szerintem ezekben semmi durva nincs, amúgy igent mondanék. :-)


De ne a válaszokból szűrd le, hogy mennyi esélyed van nőt találni... Elég sokan kipróbálták már a "hátulról izgatás" dolgot a barátjukkal, csak a lehető legritkábban hozzák szóba. Ezek után szerintem nem nehéz rávenni őket a lábfétisesre. :)

2012. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán, ennél perverzebb dolgokban is benne lennék. ;)

19L

2012. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébént köszönöm az értelemes válaszokat, szívesen olvasok továbbiakat is :)
2012. aug. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!