Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál van olyan, hogy szerelmesek vkibe/tetszik nekik vki, de ők se veszik észre, nem tudatosul v nem ismerik be? Lásd még lent

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok ilyesmi volt ismerőseim között, hogy nem ismerték be, hogy valaki tetszik nekik, de pl. a barátnője gyanut fogott abból, ahogy az illetőről a lány beszélt. Meg hasonlók, amikor egy fiú távolodni akart egy lánytól, akkor "jött rá" a lány h szereti a fiút.

Vélemények? Tapasztalatok?


2011. szept. 1. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki érti a kérdést jelezze!
2011. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem tudnám képzelni, ennél egyszerűbbek az érzelmeim. Vagy szeretek valakit, vagy nem.
2011. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esküdj te érted mit kérdez.
2011. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom.
2011. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyelmesen kell elolvasni a kérdést, lehet érteni. Aki nem akarja, az nem érti. Lehet, nem a legjobban sikerült megfogalmazni, de érthető azért.

Ebben a kategóriában már volt, hogy nem értették a kérdésem, de a többi kategóriában mindig értik. Ez összefügghet azzal, hogy akik ebbe a kategóriába írnak, kevésbé használják az agyukat, helyette valami másik testrészüket használják nagyon sokat, az agyuk helyett is, így az agyuk visszafejlődik.

Valószínű, ez volt az utolsó kérdés, amit ebben a kategóriában feltettem, mert idegesít is ez a sok agyatlanság, ami itt folyik. Aki nem érti a kérdést és nem akar válaszolni, ne írjon!

A többiek válaszát köszönöm! A normális válaszokat felpontozom.

2011. szept. 1. 02:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, ezt hozzátenném.
2011. szept. 1. 02:19
 7/8 anonim ***** válasza:

természetesen elsőre érthető volt a kérdésed, én 19/F vagyok, jelenleg 1 szexkapcsolatom van 1 nálam fiatalabb lánnyal jelenleg én sem tudom hogy mit lépjek-mi lenne a helyes ha közeledek lehet elvesztem ha abbahagyom 1értelmű a dolog-pontosan én sem tudom mit érez pedig ezen kívűl mindent megbeszélünk mondhatni.

A kérdésedre visszatérve volt 1 olyan ismerősöm akinek 3 évig volt bnője, és mindig 3 an lógtak ő a bnöje és annak a bnője.

érdekes hogy a lány mindvégig szingli volt és ahogy elkerültek egyetemre, szakitott a srác meg a lány és a 3adik probált haveromra rámászni.....

most erre nem mondom hogy 100%ig a kérdésedben leirtakra 1 példa, mert ez tulajdonképpen lehetett akár tudatos kivárás is!

inkább azt tudom elképzelni hogy 1 lány-fiu barátság akár ha hosszasan is eltart, a lányok több esetben nem szeretnek ilyen kapcsolatban kezdeményezni mert ez ugyebár a való élet tere, de a szerelem(szeretet) mindvégig ott van bennük és amikor már távoldonának el egymástól kétségbe esnek és jobban felvállalják érzéseiket

nekem ez a véleményem

19/F

2011. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokáig azt válaszoltam volna erre a kérdésre, hogy ilyen nincs... az illető biztos tudja, csak tagadja...

azóta megváltozott a véleményem... rájöttem, hogy régóta szerelmes voltam és vagyok egy illetőbe, csak épp az elérhetetlensége miatt sosem hagytam, hogy az érzés a felszínre törjön.

22/L

2011. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!