Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnék le úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnék le úgy a lányokról, hogy az ne fájjon?

Figyelt kérdés

Szal,nem járok örömlányokhoz,meg ilyesmi,csak teljesen össze vagyok zavarodva!

Sokszor úgy érzem,hogy tetszem a lányoknak,de ha másik férfi is van a környéken,akkor,mintha észre sem vennének.

Ez kajak rosszul esik ám!Milyen rossz már látni,hogy nem rám gerjed egy adott lány,hanem arra a másik csávóra,aki a környezetemben van!

Egy értéktelen senkinek érzem magam már emiatt.

Ez elég sokszor így van!

Csak azt nem értem,hogy némelyik mondja,hogy bejövök neki,akkor ennek örülök is,de megtörténik az,amit az alábbiakban felvázoltam.

Szóval,ezért vagyok nagyon összezavarodva.

Lehet,hogy én vagyok a legocsmányabb a világon?

Nem tudom.

Én egyáltalán nem látom magam rondának,sőt!

De akkor mégis mi ez?

Hogy kezeljem ezt a dolgot,mert már beleőrülök,hogy nem tudom,hol a helyem a csajok szemében!

Ezért gondoltam arra,hogy mostantól nem foglalkozom velük,rájuk sem nézek és semmi flört!

Bár tudom,hogy nehéz lesz!

Van ötletetek?

ui:A sportolást ne mondjátok,mert súlyzózóm,biciklizem,meg futni is szoktam!

Köszi!


2011. szept. 1. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani róluk!Szerintem tul sokat jár az agyad ilyeneken.Kicsi az önbizalmad?El kell fogadnod,hogy nem te vagy az egyetlen bika a földkerekségen.

Magadat add ez a lényeg,és ha bejössz egy csajnak,az ugy is a tied lesz nem másé.

2011. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lanyoknak imponal, ha egy fiunak van onbizalma, a kerdesedbol itelve neked nem sok lehet, ami sajnalatos. Ne akarj lemondani a lanyokrol, mert nem fogsz tudni. Csak magadat kinzod ezzel.

Tudom klise, de kezdj el sportolni, menj fodraszhoz, torodj magaddal, hordj olyan ruhakat, amik jol allnak. Ha iskolaba jarsz meg, akkor tanulj rendesen, de jarj bulizni is, legyenek haverjaid, es fejlessz humorerzeket, aztan minden jon magatol. A humorerzeket azert emelnem ki, mert meg egy nem annyira elonyos kulseju sracnak is sok eselye van, ha meg tudja nevettetni a lanyt.

2011. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igyekezz kidolgozni egy afféle "macsó" stílust. De az apróságokra is figyelj pl.: Járás, testtartás, beszédstílus, hangsúlyozás stb. Ha rondának tartod magad, akkor javíts a külsődön (frizura, öltözködés, ilyenek).

Pár éve én is hasonló cipőben jártam, de átalakultam, és azóta sokkal több csaj néz meg magának, mint azelőtt.

2011. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kép kellene
2011. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne mondj le a lányokról! nem tudom, hány éves vagy, de biztos nem olyan rossz a helyzet, mint azt gondolod! valahol a bilágon van egy lány, aki rád vár, csak még nem jött el az ideje... ha gondolod, írhatsz privit.

15/l

2011. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!