Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ellen, hogy a lányok ne aranyosnak meg cukinak nézzenek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya ha erre gondoltok, meg nem vagyok olyan se, hogy kiesik a számból a kapanyél, de mégse jött még össze egy barátnő. Nekem az ismerkedés megy nehezen ez tény, de ha valahogy mégis összejön, akkor mit csináljak?

21F


2011. szept. 1. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vágd pofán egy szívlapáttal, akkor tuti nem fog cukinak gondolni.
2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy negatív aranyosnak és cukinak lenni.
2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te is cukinak és aranyosnak érzed magatokat?
2011. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyél cuki? öltözz szarabbul és legyél erősen borostás! Nem megy az ismerkedés? pedig csak annyi hogy szia! hello?! és keresni kell egy témát, nekem megy de nekem meg nincs rá szükségem :D neked is menne csak jó téma kell ill derűsnek viccesnek lenned.
2011. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 BlacktigerXXX ***** válasza:
48%
ne a micimackós pólód vedd fel
2011. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Második: pedig az, egy lánytól ezek a férfiatlanság szinonimái.
2011. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak ennyi lenne a baj? A lányok mindig ezzel hárítanak: aranyos srác vagy, de... Lehet annyiszor hallottad hogy te is elhiszed, de ha alapból az vagy, akkor légy olyan és kész. Nem hiszem hogy csak ennyi lenne a probléma. Külső? Nem linkelsz képet?
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam, nem egy helyen olvastam már, és mint látjátok tapasztalat is megvan , attól hogy aranyos vagy -durván fogalmazva- még nem teszi szét a lábát. Aki aranyos meg cuki az elmegy barátnak, de a komolyabb értelemben vett barátnak már nem.
2011. szept. 1. 12:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg igen vicces vagyok többé kevésbé, tudok sokat beszélni, meg hát van hogy mondok valamit: de édi... Na ez a helyzet, de "egyik se akart még megerőszakolni" na hogy értsétek is amit mondok.
2011. szept. 1. 12:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok elképzelni olyan embert, aki aranyos.
2011. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!