Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova hívjam "randira"? És hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam "randira"? És hogyan?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de csak látásból ismerem, és szeretném közelebbről megismerni. Van egy közös ismerősünk (a haverja-fiú), és arra gondoltam, hogy kéne egy talit csinálni, amin 4en lennénk (aki tetszik, közös ismerősünk, egyik bnőm és én). De hogyan hívjam el úgy a közös ismit, hogy őt is hozza magával? Mit mondjak neki, miért pont őt?:D És hova hívjam őket, ahol jól lehet szórakozni?:) (városban szeretném.. van tesco,kis üzletek, jáccóterek,meg ilyesmi, de étterembe nem akarom:D)

És 16 éves mindeggyikünk.:)


2009. ápr. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
haat sztem mond meg az ismerosodnek h szeretnel talizni azzal a fiuval mert megtetszett es meg akarod ismerni kozelebrool es ne tescoba meg ien helyekre mennyetek inkabb park vagy valami hasonlo es beszelgessetek stb a tobbi megy magatool:>:) sztem fogadd meg:) nm lehet baj:):D
2009. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg.:) Jó ötlet, úgyis itt van pár méterre a park. De azért azt a parkot negyed-fél óra alatt megunjuk.:D És akkor utána?:S Mert ebben a városban csak ez a park van, meg ami ilyen madárcsicsergős hely.:D
2009. ápr. 19. 18:56
 3/3 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy annyira nem ismerem még a közös ismit... és nem vagyunk még olyan jóban, csak néha beszélgettünk, de nem járunk össze és nem talizgatunk. De ha nincs más megoldás, akkor az lesz, hogy megkérem.
2009. ápr. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!