Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasival alakulnak a dolgok, akkor megjelenik pár másik olyan srác, akivel szintén alakulnának a dolgok?

Figyelt kérdés

Huh, kicsit bután fogalmaztam, de a helyzet a következő:

Egy sráccal szombaton megismerkedtem, aki nagyon cuki, voltunk étteremben, alakulnak a dolgok.

Viszont most megjelent egy másik pasi, aki szintén jóképű, találkozgatni akar velem ő is.


Azt vettem észre, ha éppen egyedül vagyok, akkor nem alakulnak így a dolgok.


2011. szept. 1. 17:21
 1/7 anonim válasza:
ez mindig igy van csak h ne legyen egyszerű ez se :D Ha jobban megimsered őket ugy is eltudod majd dönteni melyikre van szükséged...
2011. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Isteneeeem :D
2011. szept. 1. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is mindig így van.:D Nincs egy pasi se a láthatáron hónapokig, aztán egyszerre jön öt. :D
2011. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem, csak én vagyok ilyen, hogy 'egyszerre' vonzom be őket.
2011. szept. 1. 17:28
 5/7 anonim válasza:
EgyszerűXD hogyha tartósabb kapcsit akarsz akk azzal maradj akivel mit is mondtál ja igen étterembementél ha pedig egyéjszakásat vagy fogalmazzak másképp semmilyet akk a második is jó leszXD mivel az nem úgy van h amikor egy összejön akk vhogy a másik isXD hanem akk az a másik csak elszeretni akarXD nekem ez a kommentemXD csak úgy jött X de am van benne egy kis tp is!
2011. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos ez tudod miért van? Azért mert egy srác elkezd neked udvarolni és elmentek valahova mondjuk sétálni és ugye sokan látnak aztán másnap arra ébredsz hogy vagy 30-an akarnak veled járni na ez azért van mert lehet hogy sőt biztos vannak pletykás srácok,csajok akik elmondják a fiuknak agy barátoknak hogy téged kivel láttak vagy éppen a srácot kivel látták és ekkor jön hogy hoppá hát lépni kéne mégis mert nekem bejön az a lány és lenyúlja más . na már most ilyenkor zúdulnak a nyakadba hogy én is én is járni akarok veled ... mert akkor kapnak észhez :D ...Az én barátnőm is 6 fiúból engem választott :) .na a másik meg hogy ha látják hogy kicsit inog a kapcsolat egyből befurakodnak érted :D tiszta szánalmas nem ? :d
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!