Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem létezik rendes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem létezik rendes lány vagy én tudom rosszul?

Figyelt kérdés

Minden lány elkurvult vagy akad még normális??

Esetleg aki normálabb az irjon ide valamit pls hogy léteznek-e még ilyenek!


2011. szept. 1. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rendes vagyok. :)
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Léteznek :) nyugi :) én pasi vok de tudom :) amikor a szerelmem mondja nekem hogy "örökké" akkor látom a szemében hogy nem csak azért mondja hogy nekem jól essen :) léteznek még olyan lányok akik hosszútávra igaz szerelemben gondolkodnak :)
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ezek a lányok hol vannak ugy nagyjábol az év minden napján 0-24 óráig? :S nem nagyon látok ilyeneket? vagy hol keressem? xd
2011. szept. 1. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Léteznek :)

Én is az vagyok..

2011. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress tovább, majd csak akad. Én normálisnak érzem magam, de ki tudja.. :D (legalábbis nem vagyok ribi)
2011. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Megkérdezhetem hány éves vagy? lehet tudok választ adni kérdésedre, vagy segíteni, mert egy haverom igy gondolkodik mint te, 18ak vagyunk.. szerintem nem kell belebonyolódni még ilyen fiatalon kapcsolatokba..fiatal vagy éld ki magad, keress normális lányt, de akinek van esze sztem ilyenkor kiélik magukat, tapasztalnak, örültködnek, ami belefér... a komolyabb még ráér. élni kell nem keresgélni :D

Ui.: ne keresd a tökéletest, az majd megtalál!

2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
És nem lúzer pasi létezik? Én csak olyanokba botlok bele, akik egy sajtburgerre sem tudnak meghívni. Én foglalok asztalt biliárdterembe, én védem meg, ha kutya kerget minket, én mászom meg a hegyet, hogy készítsek a panorámáról egy jó fotót. Áhhh. olyan pasi létezik, aki mellett nem anyának érzem magam, hanem barátnőnek?
2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Am L/18, előző voltam
2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jaj te tudod rosszul drága. siránkozunk, siránkozunk? ezt a kérdést meg százszor láttam, vissza kellene keresni.

egyetemek, könyvtárak, művészeti előadások, kiállítások, színház, koncert. de nem igazmáá, mindenhol vannak, csak nem ők tűnnek ki a tömegből.

minden pasi tahó, nőfaló vagy akad normális is? -.-

de nem is kell válaszolni, mert én tudom hogy nem, nem mind, és ezt a csajokról is tudni kellene öcséém

2011. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod a normális lányokat nagyon keresni kelll....azok nem állnak minden sarkon.....buliba se futsz össze velük..max a könyvtárban stb
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!